Pensionāri “gāž apkārt” Bolderājas kebabnīcu, kur “Saskaņas” kandidāts dala bezmaksas maizi

Priekšvēlēšanu laikā “Saskaņas” kandidāts izvēlējies oriģinālu veidu, kā popularizēt sevi un partiju – darbadienu rītos dalīt maizi pensionāriem un invalīdiem. Bolderājas kebabnīcas īpašnieks un pretendents uz jauno Saeimu Asifs Ibragimovs katru rītu izdala 50 lavašus, kas tiek izķerti desmit minūtēs.

Atpakaļ uz rakstu

63 komentāri

 • Rihards

  Rihards

  Un ta saskana uzperk iedzivotajus ees uz dirsas, tiem pensjonariem bija jabut laba pensija lai nejietu un nediedeletos nevienam bet nu jaa juss neko nemeiginat saprast vismaz si kuri tur iet un nem sis maizes
 • L

  L

  Lai dala, jo dažkārt asaras acīs saskrien, kad redzu kā pensionāri mēģina centus saskrabināt , lai samaksātu par maizīti un pienu. Būtu visām partijām jāmācās, nevis tikai ņemt, bet arī dot.
 • L
 • Andro

  Andro

  Cik nožēlojami, ka cilvēkiem pietiek ar maizes gabalu pirms vēlēšanām, lai nobalsotu...tādēļ jau esam tur, kir esam...
 • Alfons

  Alfons

  A kur Saskaņa bija ātrāk? Kāpēc tas notiek tikai tagad - pirms vēlēšanām? Būtu visu to laiku, ko Rīgas Domē sēž, tā darījuši, tad varētu pat uzteikt, bet šis ir lēti un skumji vienlaikus... Kādreiz balsis pirka par 5 Ls, tagad pietiek vien ar maizes klaipu... Nākamajās vēlēšanās dalīs bezmaksas ūdeni!
 • Aldis

  Aldis

  Krievi šādi uzpirks vēlētājus ko letiņi visu Valstī pārdevuši un izauguši
 • Loģika

  Loģika

  Protams vispirms pataisa latviešu cilvēkus par mazturigiem un tad ka tadiem ielas dzivniekiem pasviež drupačas.. Visi tie 100 lopi nafig tautai nav vajadzigi ar prezidentu priekšgalā lieki aped mūsu naudu liekot par visu maksāt nodoklus un grabjot no mums nauda un lielako akcentu liksim uz pensionariem....
 • Dace

  Dace

  ...un tas,ka atkal kaut kàds Asifs vèlas pretendèt uz vietu valdìbà,nevienu nesatrauc???
 • Voldemars Lastovskis

  Voldemars Lastovskis

  Ko nu ,kas ta par partiju uzbraukumu Saskanai,kas Jums nepatik,krievu valoda,vacu vai anglu,ukrainu vai baltkrievu,tadel jau jaienist so partiju,kuras vadmotivi un uzskati par musu nabadzibu,gan garigo un materialo,kas visvairak musu tautu novedis pie ta ,kas esam sodien,Saskana saredz so broblemu atrisinat,bet musejiem patik tada pasa gara turpinat,ja velesiet par kadu Latvisko partiju,bus tas pats iznakums kas ,sodiem,mirst vecaka paaudze,nav medicinas aprupe pa kabatai,pensijas,ka kauns runat,bet vini tacu staveja par Latvijas brivibu 90.tajos,ne jau sodienas tirlini so brivibu panaca,tatad ,pensionariem,invalidiem,daudzbernu gimenem,pienaktos vislielakais atbalsts,vislielakas pensijas un labklajiba,Jus nepateicigie tautas nospiedeji.balsosim tikai par Saskanu,varbut si sociala grupa saks dzivot labak,ceriba ka apstasies si tautas noslauksana!
 • Kaspars

  Kaspars

  Nabagi maizi nav redzējuši. No Saskaņas netīrs fui, tīrākā priekšvēlēšanu aģitācija, pensionāri muļķi uz to uzķeras !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!