Komentāri

19.augusts ir pēdējā diena, kad tie ārvalstnieki, kuri vēlas iegūt uzturēšanās atļaujas Latvijā, nopērkot nekustamo īpašumu  pa 140 tūkstošiem eiro. Jau no šā gada 1.septembra, pēc Saeimas pieņemtā lēmuma, īpašumu iegādes cena palielināsies līdz 250 tūkstošiem.

Pilsonības Migrācijas Lietu Pārvaldes (PMLP) sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Laura Laiva norāda, ka šogad ir bijis krietns uzturēšanās atļauju pieaugums. Viņa atzīst, ka pēdējo mēnešu laikā ļoti jūtami pieaudzis pieprasījums pēc uzturēšanās atļaujām.

Kā liecina PMPL dati, termiņuzturēšanās atļauju pieprasījums lielākoties jūtams no Krievijas pilsoņiem. Otrajā vietā ierndojas Ķīna un šogad ļoti aktualizējies jautājums par Ukraiņu pilsoņiem, tas, galvenokārt saistāms ar krīzi Ukrainas austrumos.

Plašāk skatieties TV3 ziņās jau šovakatr plkst.19:00

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl