1 komentārs
Pedagogu arodbiedrība plānojusi pieprasīt izglītības ministres demisiju
FOTO: LETA

Šodien notika kārtējā Izglītības darbinieku arodbiedrības vadības un izglītības ministres Mārītes Seiles tikšanās, lai spriestu par nozares nākotni un pedagogu atalgojuma jautājumiem. Arī šajās sarunās progress netika panākts.

Arodbiedrības vadītāja Ilze Vanaga norāda, ka nekādus uzlabojumus savā piedāvājumā ministrija mēneša laikā tā arī nav veikusi un nevar izrēķināt pat to, cik izmaksā šobrīd piedāvātais darba samaksas modelis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aprēķiniem esot nepieciešama vēl nedēļa. Vanagas skatījumā, kārtējo reizi tiek vilkts laiks, ar ko arodbiedrība nav mierā. Tā bijusi gatava šonedēļ lemt par izglītības ministres Mārītes Seiles demisijas pieprasījumu, tomēr pēc Straujumas valdības atkāpšanās šis jautājums vairs neesot aktuāls.

Kā Seiles pēcteci Izglītības darbinieku arodbiedrības vadītāja labprāt redzētu pašreizējo ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu.

Atgādinām, ka, protestējot pret neskaidrību izglītības nozarē, novembra beigās notika vienas dienas skolotāju streiks.

TOP komentāri

  • skolotāja
    0 0 0

    skolotāja

    Ministre nav skolotāju darba situācijas izpratēja,ne arī aizstāve.Nav jūtams,ka šī ministre bez gudrās ,bieži neskaidrās runāšanas vēl ko spēj izdarīt.Un visa šī algu modelēšana,lieku līdzekļu tērēšana NE KAM reālam,darba grupai,kura izstrādā nederīgu modeli par algām,nu nav nekā tāda ,kas būtu + šis ministres darbā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl