Pedagoģijas studenti vēlas palīdzēt skolēniem attālinātajās mācībās

Pievienot komentāru
Pedagoģijas studenti vēlas palīdzēt skolēniem attālinātajās mācībās
EDIJS PĀLENS, LETA

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA), Latvijas Studentu apvienības (LSA) un vecāku organizācijas “Mammām un tētiem” aicinājumam palīdzēt skolēniem, vecākiem un pedagogiem attālinātajā mācību procesā atsaukušies pirmie brīvprātīgie, aģentūra LETA uzzināja arodbiedrībā.

Attālinātajā mācību procesā vecākiem, audzēkņiem un pedagogiem ne vienmēr ir pietiekami laika, pietiekošas prasmes un zināšanas, kā tikt galā ar mācību procesu, tādēļ topošie pedagoģijas speciālisti piedāvā savu palīdzību, pauda LIZDA.

LIZDA, LSA un “Mammām un tētiem” iniciatīvai par brīvprātīgo pedagoģijas programmu studentu palīdzību vecākiem, skolēniem, pedagogiem attālinātajā mācību procesā pagaidām atsaukušies 16 studējošie no Latvijas Universitātes, Daugavpils Universitātes un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas.

Arodbiedrības mājaslapā pieejama tabula ar studentu kontaktiem, kā arī informācija par to, kuros mācību priekšmetos un klašu grupām studenti var palīdzēt.

Vienlaikus arodbiedrība aicina ņemt vērā, ka studenti arī paši studē un varēs palīdzēt savu iespēju robežās, kā arī studenti paši kontrolēs, cik daudziem varēs palīdzēt.

Jau vēstīts, ka no 13.marta līdz 12.maijam Latvijā saistībā ar Covid-19 pandēmiju izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni aizliegumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību. Ārkārtējās situācijas laikā arī mācības Latvijas skolās un augstskolās tiek organizētas attālināti.