Pedagogi sola protestus, ja viņu algas nepalielinās arī nākamgad

Lemjot par nākamā gada budžetu, valdība šonedēļ sadalīja to papildus naudu, kura gaidāma nākamā gada budžetā. Tas ļaus pildīt dažus solījumus pedagogiem, taču ne visus – īpaši attiecībā uz nākamo algu pieaugumu no nākamā pirmā septembra. Tāpēc skolotāju arodbiedrība (LIZDA) pēc pāris nedēļām atgriezīsies pie jautājuma par protesta akciju rīkošanu.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Ativa

  Ativa

  Vienu gan nesaprotu:tik labas algas, nav pārstrādājušies, kauna nav-ko tad neejat strādāt uz skolu un mācīt tos lieliskos bērnus???
 • S

  S

  To, ka tā ir alga pirms nodokļu nomaksas, neviens nepiemin, ka par skolotāju drīkst strādāt tikai ar augstāko pedag. izglītību,tas ari mazsvarīgi. Mūsu valstī laikam ir 2 jomas, kurās VISI ir speciālisti, kas visu zina un prot-medicīna un pedagoģija.Kurš nezina, kā pacienti jāārstē un kā bērni jāmāca?
 • Andris

  Andris

  Nu es saprastu ka mes dzivotu drusku bagataka valsti citi ar minimumu iztiek ,šitie parstradajušies ,nu ka laulos tos skolenu mazak un mazak ,vajadzeja dalu cik zinu pensioneru atlaist un parejiem tad varetu pacelt bet vispar bardaks ne valsts ,
 • Kuzma

  Kuzma

  Naudas trukst?, nevajag visu naudu nospelet feniksa mazie ciganu uciki Citi pat pelna mazak un vini vel dzivo un ir apmierinati ar dzivi, KAUNATIES, KAM jums tos protestus labak skolniekuss macat!
 • Janis Maulis

  Janis Maulis

  Viņiem ir normāla alga, lai parād sasniegumu audzēkņos un tad var prasīt AR KATRU GADU IR ZEMĀKS RĒTINGS ,KUR VEL LIELĀKU ALGU,VAI NAV KAUNA!Sētniekam ,kam tiešam ir slodze ,vot tam vaidzētu lielāku algu!
 • Uldis Brakmanis

  Uldis Brakmanis

  Sen jau bija laiks, vai arī jūs, pedagogi esat tik naivi, ka ticat solījumiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!