Pēc vērienīgās pārbūves Mežaparka Lielā estrāde beidzot būs atvērta ikvienam apmeklētājam

1 komentārs

Daļa cilvēku jau paspējuši novērtēt atjaunoto Lielo estrādi Mežaparkā, apmeklējot “Instrumentu” koncertus, taču no šodienas, 2. septembra, pēc vērienīgās pārbūves estrāde beidzot būs atvērta ikvienam apmeklētājam, TV3 raidījumam “900 sekundes” atklāja Ziemeļrīgas kultūras apvienības mākslinieciskā vadītāja Sandra Zandberga.

Pēc vērienīgas pārbūves un teritorijas labiekārtošanas darbiem Mežaparka Lielā estrāde ir radusi saimnieku – Rīgas pilsētas pašvaldības iestādi “Ziemeļrīgas kultūras apvienība”, kas savā turpmākajā darbībā apvienos trīs vērienīgas, Rīgas ziemeļos izvietotas kultūras telpas: Mežaparka Lielo estrādi ar Zaļo teātri, VEF Kultūras pili un Kultūras pili “Ziemeļblāzma”.

Lasi vēl:

2. septembrī pēc ilgām gaidām svinīgi tiks atvērti Mežaparka Lielās estrādes teritorijas vārti, lai beidzot ikvienam Rīgas pilsētas iedzīvotājam, viesim vai ieceļotājam ik dienu būtu iespēja aplūkot Latvijas nozīmīgāko kultūrvietu, Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku galveno norises telpu – Mežaparka Lielo estrādi, tās koncertzāli un apmeklēt izstāžu zālē eksponētās izstādes.

1 komentārs