Komentāri

Juglas ielā posms, kurā visu vasaru noritēja vērienīgi siltumtrases remontdarbi, šobrīd ir kritiskā stāvoklī. Vietās, kur tika uzrakts asfalts, ceļa segums ir sliktākā stāvoklī, kā pirms remontdarbu veikšanas. 

TV3 raidījuma Bez Tabu aptaujātie autovadītāji atzīst, ka braukšana par konkrēto posmu ir apgrūtināta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc četru mēnešu ilgajiem remontiem Juglas ielas posms ir vienos ielāpos, tāpat nav saskatāmi ceļa apzīmējumi, jo tie mijas ar ielāpu šuvju vietām. Uzklātais jaunais segums nav vienā līmenī ar veco asfaltu.

”Mēs arī plānojām pirms šiem vērienīgajiem remontdarbiem veikt seguma atjaunošanu šajā ielas posmā. Taču, ņemot vērā to, ka darbi beidzās vēlā rudenī, ceļa segums šajā posmā tiks atjaunots nākamgad,” norāda Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.

Vairāk skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl