Pēc valdības lēmuma par RPIVA likvidāciju darbiniekiem izmaksāti 1,4 miljoni eiro

0 Komentāru

Neilgi pēc valdības lēmuma par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas jeb RPIVA likvidāciju, šīs izglītības iestādes darbiniekiem izmaksātas dāsnas prēmijas.

RPIVA darbiniekiem naudas balvās un prēmijās, jau pēc lēmuma par mācību iestādes likvidāciju, akadēmija izmaksājusi 1,4 miljonus eiro. Par to ziņo aģentūra LETA, atsaucoties uz apkopotajiem Valsts kases datiem.

Aģentūra vēstī, ka skaitliskā izteiksmē naudas apjoms, kas tika paredzēts piemaksām, naudas balvām un prēmijām, RPIVA ir augstākais no visām augstskolām, pārsniedzot divus miljonus miljonus eiro pie kopējiem plānotajiem izdevumiem 6,7 miljonu eiro apmērā.

Liela izdevumu īpatsvara paredzēšana piemaksām, naudas balvām un prēmijām, augstskolu vidū neesot izplatīta. LETA norāda, ka līdzekļu faktiskais izlietojums prēmijām, piemaksām un naudas balvām no 2016. gada aprīļa līdz 2017. gada aprīlim akadēmijā pieaudzis 101 reizi. Informāciju par RPIVA darbiniekiem izmaksātajām prēmijām akadēmijas vadītāja Daina Voita kategoriski atteikusies komentēt.

0 Komentāru