Komentāri

Neilgi pēc valdības lēmuma par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas jeb RPIVA likvidāciju, šīs izglītības iestādes darbiniekiem izmaksātas dāsnas prēmijas.

RPIVA darbiniekiem naudas balvās un prēmijās, jau pēc lēmuma par mācību iestādes likvidāciju, akadēmija izmaksājusi 1,4 miljonus eiro. Par to ziņo aģentūra LETA, atsaucoties uz apkopotajiem Valsts kases datiem.

Aģentūra vēstī, ka skaitliskā izteiksmē naudas apjoms, kas tika paredzēts piemaksām, naudas balvām un prēmijām, RPIVA ir augstākais no visām augstskolām, pārsniedzot divus miljonus miljonus eiro pie kopējiem plānotajiem izdevumiem 6,7 miljonu eiro apmērā.

Liela izdevumu īpatsvara paredzēšana piemaksām, naudas balvām un prēmijām, augstskolu vidū neesot izplatīta. LETA norāda, ka līdzekļu faktiskais izlietojums prēmijām, piemaksām un naudas balvām no 2016. gada aprīļa līdz 2017. gada aprīlim akadēmijā pieaudzis 101 reizi. Informāciju par RPIVA darbiniekiem izmaksātajām prēmijām akadēmijas vadītāja Daina Voita kategoriski atteikusies komentēt.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl