Komentāri

Neilgi pēc valdības lēmuma par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas jeb RPIVA likvidāciju, šīs izglītības iestādes darbiniekiem izmaksātas dāsnas prēmijas.

RPIVA darbiniekiem naudas balvās un prēmijās, jau pēc lēmuma par mācību iestādes likvidāciju, akadēmija izmaksājusi 1,4 miljonus eiro. Par to ziņo aģentūra LETA, atsaucoties uz apkopotajiem Valsts kases datiem.

Aģentūra vēstī, ka skaitliskā izteiksmē naudas apjoms, kas tika paredzēts piemaksām, naudas balvām un prēmijām, RPIVA ir augstākais no visām augstskolām, pārsniedzot divus miljonus miljonus eiro pie kopējiem plānotajiem izdevumiem 6,7 miljonu eiro apmērā.

Liela izdevumu īpatsvara paredzēšana piemaksām, naudas balvām un prēmijām, augstskolu vidū neesot izplatīta. LETA norāda, ka līdzekļu faktiskais izlietojums prēmijām, piemaksām un naudas balvām no 2016. gada aprīļa līdz 2017. gada aprīlim akadēmijā pieaudzis 101 reizi. Informāciju par RPIVA darbiniekiem izmaksātajām prēmijām akadēmijas vadītāja Daina Voita kategoriski atteikusies komentēt.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl