1 komentārs

Veicot salonā fotoepilāciju, sieviete guvusi ķermeņa pirmās un otrās pakāpes apdegumus, bet skaistumkopšanas uzņēmuma vadība tagad atsakās izmaksāt morālo kompensāciju, ziņo raidījums Bez Tabu.

Sieviete apmeklējumu pie skaistumkopšanas speciālista iegādājusies kolektīvās iepirkšanās portālā. Pēc fotoepilācijas procedūras, tās pašas dienas vakarā, sieviete ar šausmām secina, ka rokas ir pamatīgi apdegušas. Apdegumu centrā paziņo, ka sieviete guvusi otrās pakāpes apdegumus.

Izrādās, Fotoepilācijas procedūru jeb atbrīvošanos no matiņiem veikusi kāda koledžas otrā kursa studente, kurai neesot atbilstoša sertifikāta. Turklāt kliente par to pirms procedūras neesot brīdināta, ziņo raidījums Bez Tabu.

”Kliente teica, ka viņa nebija apmeklējusi solāriju, bet, kad es personīgi runāju ar klienti, viņa teica, ka varbūt pirms divām dienām viņa bija saulē. Parasti par praktikantiem mēs nebrīdinām, jo viņai ir atļauja praktizēt, viņa ir ieguvusi sertifikātu,” stāsta Sejas un ķermeņa kopšanas studijas ”Mona Beauty” valdes locekle Viktorija Lazareva.Salona valdes locekle arī norāda, ka spriest par iespēju klientei izmaksāt morālo kompensāciju, varēs tikai tad, kad tiks veikta neatkarīgu ekspertu ekspertīze un ārstu novērtējums.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl