1 komentārs

Veicot salonā fotoepilāciju, sieviete guvusi ķermeņa pirmās un otrās pakāpes apdegumus, bet skaistumkopšanas uzņēmuma vadība tagad atsakās izmaksāt morālo kompensāciju, ziņo raidījums Bez Tabu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Sieviete apmeklējumu pie skaistumkopšanas speciālista iegādājusies kolektīvās iepirkšanās portālā. Pēc fotoepilācijas procedūras, tās pašas dienas vakarā, sieviete ar šausmām secina, ka rokas ir pamatīgi apdegušas. Apdegumu centrā paziņo, ka sieviete guvusi otrās pakāpes apdegumus.

Izrādās, Fotoepilācijas procedūru jeb atbrīvošanos no matiņiem veikusi kāda koledžas otrā kursa studente, kurai neesot atbilstoša sertifikāta. Turklāt kliente par to pirms procedūras neesot brīdināta, ziņo raidījums Bez Tabu.

”Kliente teica, ka viņa nebija apmeklējusi solāriju, bet, kad es personīgi runāju ar klienti, viņa teica, ka varbūt pirms divām dienām viņa bija saulē. Parasti par praktikantiem mēs nebrīdinām, jo viņai ir atļauja praktizēt, viņa ir ieguvusi sertifikātu,” stāsta Sejas un ķermeņa kopšanas studijas ”Mona Beauty” valdes locekle Viktorija Lazareva.Salona valdes locekle arī norāda, ka spriest par iespēju klientei izmaksāt morālo kompensāciju, varēs tikai tad, kad tiks veikta neatkarīgu ekspertu ekspertīze un ārstu novērtējums.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl