Komentāri

Otrdienas, 28. jūnija, vakarā Stambula starptautisko lidostu satricināja asiņains terorakts. Sprādzieni notika brīdī, kad lidostā atradās arī Latvijas iedzīvotāji. Traģisko notikumu aculiecinieks bija arī Saeimas deputāta Ojāra Kalniņa dēls Rihards ar ģimeni.

Ojārs Kalniņš trešdien LNT raidījumā 900 sekundes norādīja, ka, pēc dēla stāstītā, Stambulas lidostā valdījusi panika, nav bijis informācijas par to, kas īsti ir noticis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, nav ziņu par to, ka asiņainajā teroraktā būtu ievainoti Latvijas valstspiederīgie. Jau vēstījām, ka otrdien vakarā Stambulas lidostu satricināja vairāki sprādzieni, kuros dzīvību zaudējuši 36 cilvēki, bet ievainoti vēl 147.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl