Pēc atalgojuma samazināšanās Ventspils ostā amatu pametīs SM valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš

1 komentārs
Pēc atalgojuma samazināšanās Ventspils ostā amatu pametīs SM valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš
ZANE BITERE, LETA

Satiksmes ministrijas ilggadējais valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš pametīs amatu – to viņš apliecināja LNT.

Pēc septiņu gadu darba valsts sekretāra amatā Ozoliņš to atstās 5. aprīlī, bet līdz tam gandrīz mēnesi atradīsies atvaļinājumā.

Ozoliņš LNT ziņām atzina, ka par šīm izmaiņām domājis jau kādu laiku un šādu soli spēris, izmantojot valdības un attiecīgi satiksmes ministra maiņu. Viņš kategoriski noraida izskanējušās ziņas, ka amatu atstāj, jo ievērojami samazinājies viņa atalgojuma līmenis.

“Atbilstoši valsts sekretāra darbības specifikai labākais laiks, kad mainīt aktivitāti ir tieši laikā, kad mainās valdība. Jo man viens no galvenajiem uzdevumiem ir nodrošināt gludu pāreju no vienas vadības uz otru. Kas attiecas par algu, tas absolūti nav faktors šobrīd. Es vispār pabrīnos, no kurienes tāda informācija ņemta. Jā, mani atsauca no Ventspils, tas ir normāli,” viņš saka.

Ar jauno ministru Tāli Linkaitu (JKP), kurš pieteicis plašas reformas nozarē, nav bijušas nesaskaņas, sadarbība bijusi konstruktīva, norādīja Ozoliņš. Tuvākajā laikā viņš jaunus darba izaicinājumus vēl nemeklēs, bet laiku izmantos atpūtai, savai veselībai un ģimenei.

1 komentārs