Pazudušu cilvēku meklētāji atmasko ekstrasensus – krāpnieki, šarlatāni un psihiski slimi cilvēki

1 komentārs

Statistika rāda, ka Latvijā ik dienas pazūd divi vai trīs cilvēki. Daudzi no viņiem pazūd un atgriežas. Tomēr ik nedēļu no mājām aiziet kāds cilvēks uz neatgriešanos vai arī tiek aizvests ar varu.

Organizācija Bezvēsts.lv, kas vairākus gadus veic pazudušu cilvēku meklēšanu, ir noraizējusies par regulāru cilvēku apkrāpšanu un viņu tā jau bēdīgā morālā stāvokļa pasliktināšanu, dodot veltas cerības pat acīmredzami bezcerīgos gadījumos.

Šeit runa ir par ekstrasensiem, kuri lielākoties ir krāpnieki, kuri sēž savos kabinetos un iekasē naudu. Neviens no viņiem nekad nav bijis notikuma vietā un parādījis ar pirkstu – meklējiet šeit.

Organizācija Bezvēsts.lv ekstrasensus krāpniekus iedala vairākās grupās.

Pirmā grupa – tie ir vienkārši afēristi un šarlatāni. Otrā – tie ir cilvēki, kuriem piemīt kaut kādas spējas hipnotizēt, jo pēc komunicēšanas ar viņiem cilvēkiem parādās tāds nopietns pacēlums, viņi kļūst aktīvi un bez maz vai priecīgi.

Viņiem pazudis tuvinieks, bet viņi ir tādi priecīgi, pilnīgā eiforijā. Protams, paiet dažas dienas, un šis stāvoklis izgaist, un viņi atkal redz reālo dzīvi. Un trešā ekstrasensu grupa – visbīstamākā. Viņiem ir talants redzēt dažas lietas no jūsu dzīves, kas ir patiesība, un uz šīs mazās patiesības viņi uzāķē cilvēku.

Un tad sākas lielas nepatikšanas – cilvēks tiek finansiāli izslaukts. Turklāt viņš uzticējies tik tālu, ka pats ekstrasensam atklājis daudzus faktus, kuru vēlāk zīlnieki pasniedz kā savu vīziju. Cilvēki tiek baroti ar cerībām tik ilgi, kamēr neatrodas tuvinieks. Vairumā gadījumu – miris.

Bezvēsts.lv atklāj, ka visās ekstrasensu kategorijās netrūkst garīgi slimu cilvēku. Tikai neveselā prātā var dzimt domas, kas pielīdzināmas zaimošanai.

Tie ir cilvēki, kas ir galīgi nedraudzējas ar galvu. Lai atgūtu savu tuvinieku, jums jādodas uz kapiem, jums jāpaņem sauja smilšu no kapa, kas nav vecāks par 40 dienām, jāvāra no smiltīm zupu, jāizdzer tā, un jums atvērsies trešā acs un jūs uzzināsiet, kur guļ jūsu dēls.

Atcerieties – brīvprātīgie meklētāji un Degpunktā komanda no tuviniekiem naudu neņem un palīdzēs jums jebkurā situācijā, neatkarīgi no jūsu iespējām vai rocības.

Ja pēc šā stāsta ekstrasensu ”cunfte” jūtas aizskarta, Degpunktā komanda aicina zvanīt pa karsto tālruni 22000112 un pieteikties gaišreģus, kuri klātienē ir gatavi ar zābakiem kājās iebrist mežā un parādīt kaut vai vienu reālu piemēru, kā tiek atrasts pazudis cilvēks.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl