Komentāri

Pārmaiņas skārušas Latvijas Māsu asociāciju. Tur ārkārtas konferencē ievēlēta jauna vadītāja. Tikmēr policija joprojām meklē februāra sākumā bezvēsts pazudušo Jolantu Zālīti, kura asociāciju vadīja līdz pazušanas brīdim.

Par sievietes likteni joprojām nekādu ziņu nav, un Policijai ir trīs versijas – nelaimes gadījums, noziedzīgs nodarījums vai pašas vēlme pazust. Latvijas Māsu asociācijai par bijušo vadītāju ziņu neesot, un arī uz konferenci sanākušie mediķi par to runāt nevēlas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Masu medijos izskanējis, ka Zālītes pazušana, iespējams, saistīta ar vairāku tūkstošu eiro lielu iztrūkumu asociācijas kontos, jo viņa vienpersoniski bijusi atbildīga par visām asociācijas finanšu lietām.

Šodien Latvijas Māsu asociācijai ievēlēta jauna vadītāja. Atklātā balsojumā par asociācijas vadītāju ievēlēta Dita Raiska, kura līdz šim vadījusi Bērnu aprūpes māsu apvienību. Jaunievēlētā vadītāja par organizācijas finansiālo situāciju neko nezina, bet sola to noskaidrot.

Līdz ar Jolantas Zālītes pazušanu asociācijas darbs esot bijis paralizēts, jo tikai organizācijas vadītājs ir tiesīgs apstiprināt medicīnas māsu sertifikātus un lemt, kā rīkoties ar asociācijas finanšu līdzekļiem. Tāpat vairākas nedēļas neesot veikts neviens maksājums, jo nav bijis iespējams piekļūt bankā noguldītajai naudai.

Lasi vēl