Paziņo Rīgas cirka ēkas rekonstrukcijas metu konkursa laureātus

0 Komentāru
Paziņo Rīgas cirka ēkas rekonstrukcijas metu konkursa laureātus
Publicitātes foto

Šodien, 11. jūnijā, Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes Zīmētavā prezentē, kā nākotnē izskatīsies atjaunotā Rīgas Cirka ēka.

Par nākotnes cirka izskatu tika rīkots starptaustisks konkurss “Rīgas cirka vēsturiskās ēkas atjaunošana un teritorijas attīstības vīzija”. Konkursā netika noskaidrots viens uzvarētājs, bet ir divas otrās vietas un divas trešās vietas.

Pirmā vieta nav piešķirta, jo no 20 iesniegtajiem darbiem, neviens neizpildīja visas konkursa prasības.

Kā šodien žurnālistiem skaidroja cirka valdes locekle Ināra Kehre, sarunu procedūra notiks ar visiem četriem labāko darbu autoriem, kuriem tiks ieteikts veikt uzlabojumus savos darbos. Pirms sarunu procedūras gan vēl Iepirkumu komisija izvērtēs darbu dokumentāciju.

Kultūras ministrijas (KM) eksperts arhitektūras jautājumos Jānis Dripe norādīja, ka piešķirtas divas otrās vietas, jo diemžēl nevienam no 20 darbu iesniedzējiem nebija izdevies īstenot visas konkursā noteiktās prasības.

Dripe norādīja, ka sarunu procedūra gan došot KM un Rīgas cirka vadībai iespēju iesaistīties labākā risinājuma atrašanā, lai gala rezultāts atbilstu Rīgas cirka, sabiedrības un labas arhitektūras principiem.

Pēc viņa paustā, sarunu procedūrā iesaistīsies visi četri uzvarējušie darbi, tomēr ar otrās vietas ieguvējiem tiks runāts vispirms.

0 Komentāru