Komentāri
Pazemes stāvvietā aizdegoties automašīnai, no dzīvojamās mājas evakuēti 19 cilvēki
FOTO: LETA

Vakar Rīgā, Bikstu ielā, pazemes garāžā zem sešstāvu dzīvojamās mājas aizdegās automašīna, tāpēc ugunsdzēsēji no ēkas evakuēja 19 cilvēkus. Zem dzīvojamās mājas dega pati automašīna, kā arī garāžas siltumizolācijas materiāls. Lielā piedūmojuma dēļ no ēkas nācās evakuēt 19 cilvēkus, neviens necieta, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Savukārt Tukumā, Raiņa ielā, kādā divstāvu dzīvojamā namā aizdegās otrā stāva dzīvoklis, kurā bija trīs cilvēki. Pašu spēkiem viņi pa durvīm vairs izkļūt nevarēja, tāpēc ugunsdzēsēji šīs personas izglāba caur logu, izmantojot izbīdāmās kāpnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl svētdien glābēji no dažādām Latvijas vietām saņēma trīs izsaukumus par ūdenstilpēs it kā iesalušiem gulbjiem, taču nevienā no šiem gadījumiem iedzīvotāju teiktais neapstiprinājās, proti, gulbji nebija iesaluši, bet vienkārši sēdēja uz ledus. Glābēji skaidro, ka veseli gulbji ledū parasti nemēdz iesalt, tāpēc cilvēki, kuriem šķiet, ka gulbis tomēr iesalis ledū, tiek aicināti pavērot putnu ilgāk.

Kā liecina VUGD apkopotā operatīvā informācija, aizvadītajā diennaktī, laikā no 30. novembra plkst. 6.30 līdz 1. decembra plkst. 6.30, dienests kopumā saņēmis 48 izsaukumus – dzēsti 28 ugunsgrēki, veikti 17 glābšanas darbi, bet trīs izsaukumi izrādījušies maldinoši.

Lasi vēl