Patvēruma meklētāju ārstēšanai nepieciešami 28 000 eiro

Komentāri
Patvēruma meklētāju ārstēšanai nepieciešami 28 000 eiro
FOTO: LETA

Lai segtu izdevumus, kas radušies saistībā ar patvēruma meklētāju ārstēšanu, tiks izmantots finansējums no līdzekļiem neparedzētajiem gadījumiem. Par to šodien lems valdība.

Kopumā Veselības ministrijai nepieciešami nepilni 28 000 eiro. Lielāko summu veido izdevumi par dažāda veida ārstēšanu Latvijas ārstniecības iestādēs. Bet vēl nepilnus desmit tūkstošus izmaksāja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta sniegtā palīdzība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā liecina valdībai iesniegtie dokumenti, patvēruma meklētāji veselības aprūpes pakalpojumus saņēmuši dažādās slimnīcās, tostarp Bērnu slimnīcā, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā un arī Rīgas dzemdību namā, šogad veikta arī vakcinācija.

Savukārt neatliekamā medicīniskā palīdzība saukta 88 reizes gan uz patvēruma meklētāju centru Muceniekos, gan aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centru Daugavpilī.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl