Patvēruma meklētāju ārstēšanai nepieciešami 28 000 eiro

Komentāri
Patvēruma meklētāju ārstēšanai nepieciešami 28 000 eiro
FOTO: LETA

Lai segtu izdevumus, kas radušies saistībā ar patvēruma meklētāju ārstēšanu, tiks izmantots finansējums no līdzekļiem neparedzētajiem gadījumiem. Par to šodien lems valdība.

Kopumā Veselības ministrijai nepieciešami nepilni 28 000 eiro. Lielāko summu veido izdevumi par dažāda veida ārstēšanu Latvijas ārstniecības iestādēs. Bet vēl nepilnus desmit tūkstošus izmaksāja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta sniegtā palīdzība.

Kā liecina valdībai iesniegtie dokumenti, patvēruma meklētāji veselības aprūpes pakalpojumus saņēmuši dažādās slimnīcās, tostarp Bērnu slimnīcā, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā un arī Rīgas dzemdību namā, šogad veikta arī vakcinācija.

Savukārt neatliekamā medicīniskā palīdzība saukta 88 reizes gan uz patvēruma meklētāju centru Muceniekos, gan aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centru Daugavpilī.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl