“Pat Čērčils mainīja partijas,” Pabriks noraida pārmetumus un iesniedz “Attīstībai/PAR!” kandidātu sarakstu

1 komentārs
“Pat Čērčils mainīja partijas,” Pabriks noraida pārmetumus un iesniedz “Attīstībai/PAR!” kandidātu sarakstu
Foto: Jānis Zvērs/ TV3 Ziņas

Šodien kandidātu sarakstus vēlēšanām iesniedz partiju apvienība “Attīstībai/Par!”, agrāk no rīta to jau paspēja izdarīt Latvijas Reģionu apvienība (LRA).

”Latvijas attīstībai”, “Kustība Par!” un partijas “Izaugsme” – premjera amata kandidāts, Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks būs arī partiju apvienības pirmais numurs Vidzemes apgabala vēlēšanu sarakstā. Pabriks uzskata, ka “Jaunā Vienotība” nepārvarēs 5% slieksni.

Pabriks iesaucās: “Muļķības!”, atbildot uz jautājumu, kā viņš vērtē citu politiķu kritiku, ka viņš no aizgāja no “Vienotības” uz “Par”, ko daudzi arī sauc par nodevību. Viņš apgalvo, ka pusotru gadu esot mēģinājis atdzīvināt “Vienotību”, bet tas neizdevās. Viņš uzsver, ka pat Vinstons Čērčils mainījis politiskās partijas.

Rīgā saraksta galvgalī būs bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, Zemgalē – bijusī Saeimas deputāte Ilze Viņķele, Kurzemē partijas “Latvijas attīstībai” līderis Juris Pūce, savukārt Latgales sarakstu vadīt pieteicies Rīgas domnieks Mārtiņš Bondars. Vidzemes saraksta otrais numurs savukārt būs trešās apvienībā ietilpstošās partijas “Izaugsme” līderis, mediķis Andris Skride.

Partijas un to apvienības savu kandidātu sarakstu pieteikt var līdz 7. augustam.

13. Saeimas vēlēšanas notiks oktobra pirmajā sestdienā.

1 komentārs