Pašvaldību vēlēšanu dienā Ogrē tiek rīkota Ģimenes diena

0 Komentāru
Pašvaldību vēlēšanu dienā Ogrē tiek rīkota Ģimenes diena
SKATIES.LV

Jau otro gadu Ogrē 4. un 5. jūnijā tiek rīkota Ģimenes diena. Šogad pasākums notiek dienā, kad balstiesīgie iedzīvotāji dodas pie vēlēšanu urnām, lai atdotu savu balsi par kādu no partijām.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ģimenēm ir iespēja gan tiešsaistē, gan klātienē piedalīties pilsētā notiekošajās aktivitātēs.

Svētki pilsētā tiek rīkoti laikā, kad jebkāda veida priekšvēlēšanu aģitācija, izņemot bezmaksas aģitāciju sociālajos medijos un internetā, ir stingri aizliegta. Iespējams ģimeņu svētku rīkošana ir veids, kā “noturēt” iedzīvotājus pilsētā, lai tiem nebūtu objektīva ataisnojuma nedoties uz vēlēšanām un parādītu pilsētas rūpes par iedzīvotājiem.

Ģimenēm svētkos ir iespēja piedalīties sportiskās un izglītojošās aktivitātēs, par kuru nodrošināšanu rūpējas Ogres pašvaldības iestāžu pārstāvji.

Ogrei būs otra lielākā dome valstī ar 23 deputātu vietām un, saliekot kopā vietvaru budžetus, ieņēmumi šogad pārsniegs 80 miljonus eiro. Cīņa uz deputātu vietām ir bijusi sīva, jo vēlēšanās savu kandidatūru bija pieteikuši 243 pretendenti no 12 sarakstiem.

Kopā šajās pašvaldību vēlēšanās var piedalīties 964 339 Latvijas iedzīvotāji.

Vēlēšanās sestdien, 5. maijā, var balsot no plkst.7 līdz 20.

0 Komentāru