34 komentāri

Kāds taksists, kurš esot stāvējis vietā, kur atļauts vien apstāties, lai izlaistu un uzņemtu pasažierus, pašvaldības policistiem nav uzrādījis autovadītāja apliecību. Likumsargi tā sadusmojušies, ka vīrieti izrāvuši no automašīnas ārā, izmantojuši elektrošoku sirds rajonā, situši un lietojuši asaru gāzi.

Vīrietim prasīts uzrādīt autovadītāja apliecību, taču, tā kā pašvaldības policistiem ir tiesības lūgt uzrādīt tikai personu apliecinošu dokumentu, taksists uz to arī ir norādījis. Turpmāk notikumi risinājušies strauji – viņš tika izrauts uz sliedēm un fiziski iespaidots. Vēlāk protokolā, ko piekautais vīrietis parakstījis, tika norādīts – likumsargi it kā esot prasījuši uzrādīt personu apliecinošus dokumentus, uz ko taksists raidījumam Bez Tabu norāda – tie ir meli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cēlonis šai situācijai ir “taksometra paša augstprātīga un ciniska attieksme pret varas pārstāvjiem”, vēlāk norāda pašvaldības policijas pārstāvis. Skaidrojot situāciju, pašvaldības policijas pārstāvis vispārina, ka takšu firmas kopumā nevienu nerespektē un savā darbā izmanto bandītiskas metodes.

Vai tas ir pietiekams iemesls, lai piekautu cilvēku tiktāl, ka viņam jāārstējas slimnīcā?

Skaties video!

TOP komentāri

 • antitaxis
  +9 +9 0

  antitaxis

  Nebūtu taksists muti palaidis, noteikti viss būtu beidzies ka ierasts, bet taksistiem ka vienmēr jāsmird. Vecie pamuļķi
 • Toms
  +7 +7 0

  Toms

  Viss ir skaidrs ar viņiem! intervijā ar beztabu visu jau pateica ka taxsis ignorēja VARAS PĀRSTĀVJUS! !!!!:D
  Kautkāds stulbums kad vienreiz kāds paņems tos VARAS pārstāvjus pie dziesmas! Viņi var stāvēt kur, kad un cik ilgi grib, darīt jebko un vienmēr tiks attaisnoti ar kārtējiem neizprotamajiem likuma pekstiņiem!!!
 • andris
  +6 +6 0

  andris

  Protams-taksists varonis.Pats izprovocēja.Grūti bija uzrādīt dokumentus?man vienalga,kas mani apstādina,ceļu vai pašvaldības policija,uzrādu visu ko prasa un braucu tālak,vecis meklēja kaški,dabūja,žēl ,ka maz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl