Komentāri

Divi Jelgavas pašvaldības policisti trešdien no patruļas atgriezās ar slapjām kājām. Taču ne jau tāpēc, ka zābaki būtu slikti – viņi kājas samērcēja, no grāvja mēģinot dabūt ārā nelaimē nonākušu autovadītāju.

Jelgavas pašvaldības policisti Jevgēnijs un Edgars savas maiņas laikā parasti patrulē pa daudzām pilsētas ielām, taču Tērvetes iela, privātmāju rajons viņu plānā nav diezko bieži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ik pa laikam viņi vienojas, ka atbrauks un paskatīsies vai te viss kārtībā un tāpat norunājuši arī trešdienas vakarpusē un labi, ka tā. Braucot pa Tērvetes ielu viņi grāvī, ar riteņiem gaisā ieraudzījuši vieglo automašīnu Ford Focus, kas bija nobraukusi no ceļa un apgāzusies. Varēja redzēt, ka tajā ir cilvēki, taču no sākuma nevarēja saprast – cik. Situācija bija neapskaužama. Auto salons sāka pildīties ar grāvja ūdeni.

Tieši tā – sieviete ar galvu uz leju sēdēja mašīnas salonā, kamēr tajā tecēja ūdens. Jevgēnijs un Edgars tāpat kā garāmbraucēji, kuri steidzās viņiem palīgā, ne brīdi nevilcinājās un leca iekšā grāvī, lai varētu sagāzt automašīnu un dabūt no tās ārā sievieti. Viņa bija pie samaņas un pati atsprādzēja drošības jostu. Grāvī ūdens dziļums bija aptuveni līdz ceļiem un pēc durvju atvēršanas salons aizvien vairāk ar to piepildījās.

Pēc tam, kad bija atbrīvota no automašīnas gūsta, sieviete bija izbijusies, taču no mediķu palīdzības atteicās. Viņai pakaļ esot atbraucis vīrs un aizvedis viņu mājās. Ugunsdzēsēji nelaimes vietā ieradušies laikus, taču viņu darbu jau bija paveikuši pašvaldības policisti un izpalīdzīgie garāmbraucēji.

Notikušajā nelaimē vismaz likumsargi vaino slideno ceļu. Todien Jelgavā esot snidzis.

Mums zināms, ka izglābtā 24 gadus vecā sieviete ar interneta starpniecību jau izteikusi pateicību likumsargiem par to, ka viņa šobrīd ir dzīva. Savukārt policisti paši saka – ja ne viņi, meiteni noteikti izglābtu garāmbraucošie cilvēki, viņu atsaucība bija pārsteidzoša un iepriecinoša.

Lasi vēl