Komentāri

Dažkārt ir gadījies, ka pašvaldības uzņēmuma SIA Rīgas mikroautobusu satiksme šoferīši degvielu pilda nevis pasažieru pārvadāšanai paredzētā mikroautobusa degvielas tvertnē, bet gan kanniņās – līdzņemšanai, nenoliedz uzņēmuma pārstāve Lāsma Zemīte.

Viņa gan norāda, ka šāda prakse nav pieņemama un tiek sekots līdzi tam, lai tā nenotiktu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lāsma Zemīte, SIA Rīgas mikroautobusu satiksme pārstāve:

Gadās, jā. Bet mēs to ļoti, ļoti kontrolējam. Mums katram maršrutam ir savs degvielas patēriņš, un, tiklīdz rodas degvielas pārtēriņš bez pamatojuma, tas tiek atvilkts no šofera algas. Tad sanāk, ka viņš pats nopērk sev to degvielu par saviem līdzekļiem.

Viņa atzīst, ka šoferu kontroles nolūkos tiek ne vien mērīts tas, cik degvielas patērēts, bet arī veikta novērošana Neste degvielas uzpildes stacijās, kur SIA Rīgas mikroautobusu satiksme transportlīdzekļi piepilda degvielas tvertnes.

Jautāta par to, kādēļ šoferīši mēģina ”nozagt” degvielu un vai tam par iemeslu varētu būt šoferu zemās algas, uzņēmuma pārstāve norāda: ”Katram cilvēkam gribas kaut ko vairāk – kā katrs to spēj panākt.”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl