Pasludinās lēmumu par iespējamu vairāku Zolitūdes traģēdijas civillietu apvienošanu

0 Komentāru
Pasludinās lēmumu par iespējamu vairāku Zolitūdes traģēdijas civillietu apvienošanu
FOTO: SCANPIX

Jūrmalas pilsētas tiesa rīt, 6. novembrī, pasludinās lēmumu par iespējamu Zolitūdes traģēdijas civillietu apvienošanu vienā lietā. Trešdien, 5. novembrī, notika sagatavošanas sēde, kurā tika iesniegti divu atbildētāju lūgumi par šīs lietas apvienošanu ar citām lietām, kas ir identiskas pēc saviem apstākļiem un arī atbildētājiem. Savu lēmumu tiesa pasludinās rīt.

Jau ziņots, ka šajā lietā tiek vērtēta trīs Zolitūdes traģēdijā cietušo prasība par morālā kaitējuma piedziņu saistībā ar notikušo traģēdiju.

Šī ir viena no daudzajām civilprasībām, kas iesniegtas tiesā pret SIA Maxima Latvija, SIA Re&Re, SIA Homburg Zolitude, SIA Tineo, Rīgas domi, arhitektu firmu Kubs un SIA HND Grupa.

Lietas ierosinātas vairākās Rīgas tiesās, Jūrmalas pilsētas tiesā, Talsu rajona tiesā, kā arī Liepājas tiesā.

Jau ziņots, ka Talsu rajona tiesā lietas izskatīšana atlikta līdz nākamā gada 3. martam. Prasītāja pārstāvis zvērināts advokāts Aldis Gobzems, šai lietai ir noteikts slēgts statuss. Tiesa arī apmierinājusi lūgumu par trešās personas – CM Consulting – pieaicināšanu. Tāpat tiesa nolēma no Valsts policijas izprasīt materiālus par ekspertīzi.

Kā ziņots, šajā lietā ir viens pieteicējs.

Jau ziņots, ka pērn 21. novembrī, iebrūkot lielveikala Maxima jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki. Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

0 Komentāru