Pašizolācija mainījusi latviešu seksuālos paradumus: interneta veikalos izpērk prezervatīvus un neķītras mantiņas

15 komentāri
Pašizolācija mainījusi latviešu seksuālos paradumus: interneta veikalos izpērk prezervatīvus un neķītras mantiņas
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Kamēr daļa biznesa nišu Covid-19 noteikto ierobežojumu dēļ cieš pamatīgus zaudējumus, intīmpreču nozarē viss notiek – apgrozījums interneta veikalos pieaugušajiem pieaug. Sarunā ar Skaties.lv populārākā pašmāju pieaugušo spēļmantiņu veikalu tīkla ‘’Sexy Style’’ pārstāvis atklāj, – latvieši izmanto iespēju pašizolācijas laikā dažādot savu seksuālo dzīvi un atļaujas iegādāties draiskākas mantiņas.

‘’Fiziskajos veikalos, piemēram, mūsu firmas veikalā Barona ielā, apgrozījums pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas, protams, krities, taču interneta veikalā tas ir pamatīgi audzis,’’ sarunā ar Skaties.lv skaidro veikala pārstāvis Mārtiņš Jēkabsons.

Tas, kas mainījies visai pamatīgi, ir latviešu gaume attiecībā uz seksa rotaļlietām. Kā atklāj veikala pārstāvis, pašizolācija acīmredzot mudinājusi latviešus atmest aizspriedumus seksā un ļauties eksperimentiem.

Pēdējo nedēļu pirktāko lietu topā ir dažāda veida stimulatori, ko lietot pāru rotaļās, masāžas eļļas, anālie stimulatori.

‘’Pēc tā, kādas preces tiek pirktas, var just, ka cilvēki pavada vairāk laiku mājās ar otrajām pusītēm, līdz ar ko vairāk atļaujas, vairāk izzina viens otru.

Ikdienā varbūt nav pieticis laika apsēsties un parunāt par to, kas patīk otram. Jo bieži vien jau nezina, ko otrs grib.

Tagad tam ir daudz laika, ko redzam arī pēc tā, ka rotaļlietu izvēlē latvieši kļūst drosmīgāki. Cilvēki iepazīst viens otru, ļauj vaļu fantāzijām,’’ pašizolācijas patīkamo blakusefektu atklāj Mārtiņš.

Kā atklāj veikala pārstāvis, aug arī pieprasījums pēc prezervatīviem, kas liecina, – atrodoties mājās, ļaudis aktīvāk nododas mīlas priekiem.

Brīdina par drīzumā gaidāmu prezervatīvu deficītu pasaulē – lasi TE