Pasaules labākais bārmenis sācis tirgot siļķi kažokā

13 komentāri

Ārkārtas situācijas laikā pasaules labākais bārmenis, “Balzambāra” saimnieks Andris Reizenbergs kopā ar dzīvesbiedri veiksmīgi sākuši dažādu pašu gatavotu pārtikas produktu piegādi uz mājām. Un iecienītākais viņu produkts šobrīd ir siļķe kažokā!

Andris Reizenbergs Rīgas Centrāltirgus paviljonos jūtas kā savējais, te viņu daudzi jau iepazinuši, kopš viņš pirka produktus savam bāram. Tāpēc labākos produktus atrast viņam nav grūti. “Šeit pie meitenēm iepērku gardo zivtiņu, kādreiz rolmopšus pirku, bet tagad esmu iecienījis mazsālīto siļķi eļļā,” saka Andris.

Tirgū viņa pasūtījums jau iepriekš sagatavots, atliek vien ņemt iepakojumus un doties uz dārzeņu paviljonu. Arī šeit viņam jau ir īpaša iepirkšanās vieta – pie Dzintriņas. Arī Dzintriņa kartupeļus sagatavojusi jau iepriekš.

Andris norāda, ka kopš 20. marta siļķe kažokā top viņu mājas virtuvē. Andris griež zivis, dārzeņus un veic citus palīgdarbus, taču galvenā ir viņa sieva Ginta, kurai pieder siļķes kažokā receptes noslēpumi.

“Sievas varētu teikt, jo tur lielāko daļu sieva liek, viņai visi nopelni, bučiņa Ginta tev. Es vairāk vedu piegādes, to ideju ģenerēju,” saka Andris.

Kopš marta nogales līdz šim laikam siļķu salātu pārdošana ir daudzkārt pieaugusi. Gatavo produktu tirdzniecība notiek caur internetu ar iepriekšēju pasūtīšanu.

Andrim klāstā ir vēl nevainīgā mērija – īpaši pagatavota tomātu sula, un pirms neilga laika viņš sācis piedāvāt arī auksto zupu. Ņemot vērā pircēju atsaucību, Andris jau plāno algot papildu darba spēku.