Komentāri

Šogad grāmatu pircēji īpašu priekšroku devuši latviešu autoru darbiem, kas gada pārdotāko grāmatu topā ieviesuši jaunas vēsmas.

Tradicionāli grāmata ir viena no tām dāvanām, kas atrodas Ziemassvētku vecīša maisā. Tāpēc pirmssvētku iepirkšanās drudža laikā grāmatu veikals pircēju pilns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr grāmata ir garīgā maize visu cauru gadu, kas neatkarīgi no svētku reizēm tiek pirkta un lasīta.

Gada nogalē grāmatu tirgotāji apkopo pārdotākās grāmatas un šoreiz pirktāko grāmatu topā manāmas jaunas vēsmas. Šogad lasītājs ir novērtējis mūsu pašu oriģinālliteratūru, ārzemju bestsellerus pabīdot malā.

Šā gada absolūta līdere grāmatu topā jau kopš pavasara, kad grāmata iznāca, ir psiholoģes Intas Blūmas Latvietes karma. Pārsteigums visiem – ne tikai tirgotājiem un lasītājiem, bet galvenokārt pašai autorei, kas nu, pašas vārdiem sakot, samulsusi no saceltās ažiotāžas, tāpēc žurnālistiem rokās tik pat kā nedodas. Viņa pat pārdrošākajos sapņos nav varējusi iedomāties, ka grāmatu lasīs gan mazmeitas, gan vecmāmiņas, un nieka astoņu mēnešu laikā grāmata piedzīvos jau sesto metienu un būs pārdoti 16 tūkstoši eksemplāru, zinot, ka Latvijā vidējā grāmatas tirāža ir vien pusotrs tūkstotis.

Teju neiespējamais ir izdevies arī Norai Ikstenai, kuras grāmata Mātes piens iznāca vien novembrī, bet tā jau paspējusi iekarot grāmatu topa augšgalu.

Savukārt bērnu literatūras nepārspējams gada līderis ir Džefa Kinnija Gregs. Kā zināms, Grega dienasgrāmatas autors nesen kā viesojās Rīgā un tas ikvienam lasošam puikam bija gada lielākais notikums.

Turklāt Grega autors tik ļoti iedvesmojies no Doma laukuma Ziemassvētku tirdziņa apmeklējuma, ka solījies šo grāmatu sēriju turpināt.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl