Pasaules amatieru sporta spēlēm meklē brīvprātīgos

1 komentārs

Pēc divām nedēļām Rīgā notiks vērienīgas Pasaules amatieru sporta spēles, kas galvaspilsētā pulcēs trīsarpus tūkstošus dalībnieku no 36 pasaules valstīm. Kaut gan pasākums notiks pavisam drīz, joprojām trūkst brīvprātīgo un asistentu, kas varētu pavadīt un palīdzēt sporta komandu dalībniekiem spēļu laikā.

Neliela daļa no brīvprātīgo un asistentu komandas pulcējas “Skonto” stadionā, kur jau 13. jūnijā notiks Pasaules amatieru sporta spēļu atklāšana. Šīs spēles notiek reizi divos gados, un katru reizi to norisei tiek izvēlēta cita valsts. 2015. gadā spēles norisinājās Itālijā, savukārt šogad tieši Latvijas galvaspilsētā, lai sacenstos par medaļām dažādos sporta veidos un disciplīnās, pulcēsies gandrīz četri tūkstoši cilvēku, kas nav profesionāli sportisti, bet gan amatieri. Kā jebkura lielā pasākuma organizēšanā un norisē arī šoreiz procesā aktīvi tiks iesaistīti brīvprātīgie un asistenti.

Ekrānuzņēmumi

Šobrīd, divas nedēļas pirms sporta spēlēm, trūkst vēl vairāki desmiti asistentu – pilngadīgu cilvēku ar labām svešvalodu zināšanām, kas nepilnas nedēļas laikā katru dienu pavadītu laiku kopā ar uzticēto komandu, piemēram, pavadot uz spēļu norises vietām. Lai kļūtu par asistentu vai brīvprātīgo, ir nepieciešams aizpildīt anketu un atnākt uz interviju.

Daiga Livčāne
asistentu un brīvprātīgo koordinatore

Šobrīd liela nepieciešamība dotajā brīdī ir pēc ārvalstu sporta komandu asistentiem. Kādus 80 cilvēkus mēs vēl ļoti, ļoti gaidām. Ja ir kāds ar arābu valodas, portugāļu valodas vai spāņu valodas zināšanām, tad tāds cilvēks tiktu ļoti gaidīts.

Komandu asistentiem tiks nodrošinātas pusdienas un karte, kas ļaus bezmaksas pārvietoties Rīgas sabiedriskajā transportā. Lai kļūtu par brīvprātīgo Pasaules sporta spēlēs Rīgā, līdz 2. jūnijam ir jāaizpilda anketa http://ej.uz/brivpratigais_WSG2017.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl