8 komentāri
Pārtraukts Dziesmu un deju svētku ģenerālmēģinājums; bērni sākuši ģībt
Foto: Gunta Kursiša, Skaties.lv

Sestdien, 11. jūlijā, negaidīti pārtraukts skolēnu Dziesmu un deju svētku ģenerālmēģinājums Mežaparka Lielajā estrādē. Iemesls, daudziem svētku dalībniekiem parādījušās veselības problēmas. Bērni sākuši ģībt.

Sākotnēji izskanējusi informācija, ka koncerts pārtraukts uz 15 minūtēm, bet pēc neilga laika paziņots, ka ģenerālmēģinājums Mežaparka Lielajā estrādē atcelts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mežaparkā dežurē vairākas Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMPD) automašīnas. Mediķi sniedz palīdzību bērniem. Skatītāju un dalībnieku vidū valda satraukums, bērni raud, mediķi noslogoti, novēroja portāls Skaties.lv

TOP komentāri

 • koriste
  0 0 0

  koriste

  Mazliet sāpīgi noskatīties uz to informāciju, kas tiek nodota pārējiem. Kādas ir cietušo skaita atšķirības dažādās vietnēs - no 30 līdz 500, kā organizatori izsakās par to visu, es joprojām neticu, ka vainīga ir tikai pārslodze. Arī kāda organizatora izteiciens - "Ir dalībnieki, kuri dara un dalībnieki, kuri maisās" ir vienkārši kretīnisks. Daži mediķi izteica pieņēmumu, ka tas varētu būt ēdiena dēļ. Uz veselīga ēdiena pārdošanu nav pat ko sapņot, viss, ko pārdod Mežaparkā stendos, ir eļļā vārīts kartupelis ar kilogramu garšvielu pa virsu, popkorns, ledus ar uzlietām ķimikālijām un vēl daudz kas tamlīdzīgs. Ja nav normāla, silta ēdiena, tikai sausais ēdiens, neko labāku arī nevar sagaidīt. Septiņas stundas lietū stāvēt, visi sasaluši, izmirkuši, nepilnvērtīgi paēduši, apsēsties ļauj tikai pa retam, ja mēģinājumā no organizatoru puses tiek uzkliegts katru reizi, kad kaut kas nenotiek absolūti perfekti. Nervi arī uzdod un tad jau nav jābrīnās, kad notiek šādas lietas.
 • Guna
  0 0 0

  Guna

  Labdien!
  Esmu medmāsa, strādāju skolā. Visa mācību gada laikā esmu novērojusi, ka gandrīz katrā klasē ir bērni ar vāju veģetatīvo nervu sistēmu. Šiem bērniem pie stresa, pārslodzes rodas veselības traucējumi, dažāda veida fiziski slikta pašsajūta, var būt arī ğībšana. Vakar pati biju Mežaparkā uz ğenerālmēğinājumu, jo dziedāja mana meita. Notikušais ar bērniem man lika par daudz ko aizdomāties.... Domāju, ka te sasummējās kopā gan pārāk augstās prasības (jāstāv kājās), gan arī kopumā bērnu nespēja izturēt tādu slodzi, stresu. Bērni tomēr nav tādi, kādi bija pirms dažiem gadiem. To vajadzētu saprast, un parādīt lielāku iejūtību, pozitīvu attieksmi.
 • Sarmite Poikane
  0 0 0

  Sarmite Poikane

  Nu...man tagad jau 60 gadu, mani berni bija labi rūdīti un nekad nav ģībuši pie slodzēm. Ar mazbērniem gan ir bēdīgāk. Ģībuši vēl nav, bet izturība vāja, ja kaut kas prasa mazliet spēka. Par pārtiku varētu būt taisnība, tikai es domāju - pārtika, ko tagad ēd bērni. šī pārtika neveicina veselību. Un kas Jums, Daiga, liek domāt, ka es vainoju bērnus???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl