Partijas “Latvijas attīstībai” un “Izaugsme” kongresos nobalso par dalību apvienībā ar “Kustību “Par!””

0 Komentāru
Partijas “Latvijas attīstībai” un “Izaugsme” kongresos nobalso par dalību apvienībā ar “Kustību “Par!””
Foto: LETA

Partija “Latvijas attīstībai” šodien savā kongresā nolēma uz gaidāmajām Saeimas vēlēšanām startēt kopā ar partiju “Kustība “Par!”” un partiju ”Izaugsme”.

Uz “Latvijas attīstībai” kongresu bija pulcējušies vairāk nekā simts šīs partijas biedri. Uzrunājot klātesošos, partijas vadītājs Juris Pūce paziņoja, ka pagājušais gads partijai esot bijis panākumiem bagāts, jo tās biedri aktīvi iesaistījušies dažādās sabiedriskās aktivitātēs. Kritiski vārdi tika veltīti valstī un Rīgas domē pie varas esošajām partijām, kas šķeļot Latvijas sabiedrību un esot neizlēmīgas.

“Šodien, redzot cik negatava progresīvām pārmaiņām ir Latvijas politiskā elite, es baidos, ka mēs atkal varam izdarīt savu izvēli kļūt par Moldovu vai Ukrainu. Ir pienācis laiks nomainīt veco politisko eliti, kolhoznieku eliti, lai mēs kopā izveidotu spēcīgu alternatīvu pašreizējai varai,” sacīja “Latvijas attīstībai” vadītājs Juris Pūce.

Viņš izteica cerību, ka gaidāmajās Saeimas vēlēšanās politisko spēku apvienībai startējot ar “maksimāli plašu eiropeiski centrisko partiju apvienību” ir lieliskas izredzes gūt vēlētāju uzticību un labus rezultātus rudenī gaidāmajās 13.Saeimas vēlēšanās. Šodien notika arī partijas “Izaugsme” kongress, bet “Kustība “Par!” par kopīgo sarakstu lems pēc nedēļas. Socioloģiskie pētījumi gan rāda, ka pašlaik neviena no šīm partijām nav tuvu 5% slieksnim, lai iekļūtu nākamajā Saeimā.

Zināms, ka “Latvijas attīstībai” rindās iestājies Rīgas domes deputāts Mārtiņš Bondars.

0 Komentāru