Partija Latvijas attīstībai atvadās no dibinātāja Repšes un cer piesaistīt 3000 biedru

Komentāri

Asi kritizējot politiskos konkurentus un solot sev spožu nākotni, šodien uz kongresu sanāca pašmāju  liberālākā partija Latvijas Attīstībai. Arī pēc valdes pārvēlēšanas partijas līdera lomu saglabāja Juris Pūce.

Partijas kongresu apmeklēja arī odiozais ekspolitiķis Einārs Repše un citi sabiedrībā zināmi tēli, kas iepriekš saistīti ar partiju Vienotība, ar kuru kopā Latvijas Attīstībai cer cīnīties pašvaldību vēlēšanās Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To savā uzrunā apstiprināja arī partijas līderis Juris Pūce. Mēģinājumi vākt sabiedrības atbalstu kopdzīves likuma izveidei, piketi par bērnudārziem – šīs aktivitātes formāli ļāva partijas vārdam pavīdēt mediju dienaskārtībā, taču tādu kārtīgu rezonansi iegūt nav izdevies. Pūce neskopojās ar kritiku pie varas esošajiem politiķiem, sevišķi – Rīgas domes vadībai.

Krietni piezemētākas frāzes nāca no partijas pieaicinātajiem viesiem – Lietuvas liberāļu partijas pārstāvja un ekonomista Ojāra Kehra, kurš brīdināja sanākušos par morālajiem pārbaudījumiem, kādi ir gaidāmi, ja tomēr izdosies tikt pie varas. 

Pēc savām uzrunām abi gan ātri vien pazuda no kongresa telpām.

Starp sanākušajiem gana kolorīti tēli – bijušie Vienotības politiķi Einārs Repše un Edgars Jaunups, kuru klātienē atbalstīja arī sieva ar mazo bērnu.

Bijušais nacionālās Operas direktors Andrejs Žagars, kurš neveiksmīgi no Latvijas Attīstībai rindām kandidēja uz Eiropas Parlamentu. Tribīnē kāpa arī viena no redzamākajām partijas aktīvistēm – Baiba Fromane – kādreizējā ātro kredītu, tagad Latvijas būvnieku apvienojošās organizācijas vadītāja.

Šīs dienas sausais atlikums – Jura Pūces pārvēlēšana partijas līdera postenī un valdes paplašināšana.

Latvijas Attīstība kā pirmo mērķi nospraudusi dalību pašvaldību vēlēšanās, kandidējot 15 pašvaldībās. Rīgā partija cer uz sadarbību ar Vienotību un Latvijas Reģionu apvienību, skaidri apzinoties, ka vieniem pašiem cīnīties par domnieku krēsliem, izredzes ir niecīgas.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl