Partija “Kustība “Par”” gatavojas Saeimas vēlēšanām

3 komentāri

Politiskā partija “Kustība “Par””, kurā darbojas vairāki “Vienotību” pametušie Saeimas deputāti, sola nešūpot valdību.

Partijas vadība arī apsver iespēju piesaistīt sadarbības partnerus nākamajām Saeimas vēlēšanām.

“Kustības “Par”” biedri pirmdien, 20. novembrī, pulcējās uz konferenci, kurā diskutēja par savu piedāvājumu vēlētājiem.

Politiskā spēka līderis Daniels Pavļuts neizslēdz iespēju, ka nākamajās vēlēšanās partija varētu veidot kopīgu sarakstu ar citiem politiskajiem spēkiem, taču tas vēl nav izlemts. Pavļuts atklāj, ka vairākas reizes ticies ar ”Vienotības” priekšsēdētāju Arvilu Ašeradenu. Četri “Kustības “Par”” deputāti turpina darboties “Vienotības” Saeimas frakcijā.

Daniels Pavļuts
partijas “Kustība “Par”” priekšsēdētājs

Es domāju, ka, laikam ritot uz priekšu, un arī “Vienotībai” atrisinot savas iekšējās grūtības, ka mēs noteikti virzīsimies uz priekšu kopīgi – tādā vai citādā formātā. Es domāju, ka bēdīgākais, kas var notikt būtu, ja šīs progresīvi domājošās, valstiskās partijas kaut kādā ziņā tērētu spēkus, savstarpēji apkarojoties. Un es ceru, ka tādu dienu mēs nepiedzīvosim.

”Kustībā ”Par”” pašlaik ir aptuveni 350 biedru. Politiskais spēks tagad uzsācis biedru piesaisti un atbalsta punktu veidošanu Latvijas reģionos.

TOP komentāri

  • Seniors
    +3 +2 -1

    Seniors

    Vienotibas kangari , salidusi citas partijas ! Patriekt vinus , ar sudainu mietu ! Neizdevas sazagties viena partija , tagad ceribas , cita partija !
  • Lilita Šēnberga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl