Pārsteidzoši daudzi Latvijas iedzīvotāji tuvākā nākotnē plāno pamest Latviju

108 komentāri

Šajā gadā beidzas Ekonomikas ministrijas izstrādātais Reemigrācijas atbalsta pasākumu plāns, un jauna plāna šajā jomā nav, jo ministrijas ieskatā tādu nevajag. Tikmēr joprojām turpinās iedzīvotāju aizbraukšana no valsts – tiesa gan, statistika liecina, ka tā nav tik izteikta kā krīzes gados.

Pārsteidzoši daudzi – 44% – Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uz šo jautājumu atbildējuši apstiprinoši, proti, viņi norādījuši, ka paši vai kāds no viņu radiem vai paziņām tuvākā nākotnē plāno pamest Latviju labāka darba atalgojuma vai labāku dzīves apstākļu meklējumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noliedzoši uz šo jautājumu atbildējuši tikai 42% aptaujāto – turklāt 30% no viņiem sacījuši – drīzāk nē, bet noteikti nē atbildējuši tikai 12% iedzīvotāju. Vēl 14% aptaujāto nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

TOP komentāri

 • baiba
  +34 +34 0

  baiba

  a ko citu lai cilvēks dara, ja strādājot pat valsts iestādē par savu algu labi ja dzīvokli var nomaksāt, bet vel ir skolas, bērnudārzi un citi pakalpojumi, tāpat vēl bērni jāpabaro un jāapģērbj.....skumji, bet tāda nu mūsu realitāte
 • un ko nu
  +35 +34 -1

  un ko nu

  tieši tā,arī es plānoju,draudzene jau tur ar savām dēla ģimenēm jau 8 gadus,radi,draugi prom…skatos viņu bildes un priecājos par viņiem! Es arī gribu vēl padzīvot paskatīties pasauli nevis eksistēt latvijā,attā vidi attā zagligie slikie deputāti!!! Kurš pēdējais izslēgs lidostā uguni ;)
 • Zorro

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl