Pārsteidzoši daudzi Latvijas iedzīvotāji tuvākā nākotnē plāno pamest Latviju

108 komentāri

Šajā gadā beidzas Ekonomikas ministrijas izstrādātais Reemigrācijas atbalsta pasākumu plāns, un jauna plāna šajā jomā nav, jo ministrijas ieskatā tādu nevajag. Tikmēr joprojām turpinās iedzīvotāju aizbraukšana no valsts – tiesa gan, statistika liecina, ka tā nav tik izteikta kā krīzes gados.

Pārsteidzoši daudzi – 44% – Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uz šo jautājumu atbildējuši apstiprinoši, proti, viņi norādījuši, ka paši vai kāds no viņu radiem vai paziņām tuvākā nākotnē plāno pamest Latviju labāka darba atalgojuma vai labāku dzīves apstākļu meklējumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noliedzoši uz šo jautājumu atbildējuši tikai 42% aptaujāto – turklāt 30% no viņiem sacījuši – drīzāk nē, bet noteikti nē atbildējuši tikai 12% iedzīvotāju. Vēl 14% aptaujāto nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

TOP komentāri

 • un ko nu
  +34 +34 0

  un ko nu

  tieši tā,arī es plānoju,draudzene jau tur ar savām dēla ģimenēm jau 8 gadus,radi,draugi prom…skatos viņu bildes un priecājos par viņiem! Es arī gribu vēl padzīvot paskatīties pasauli nevis eksistēt latvijā,attā vidi attā zagligie slikie deputāti!!! Kurš pēdējais izslēgs lidostā uguni ;)
 • baiba
  +33 +33 0

  baiba

  a ko citu lai cilvēks dara, ja strādājot pat valsts iestādē par savu algu labi ja dzīvokli var nomaksāt, bet vel ir skolas, bērnudārzi un citi pakalpojumi, tāpat vēl bērni jāpabaro un jāapģērbj.....skumji, bet tāda nu mūsu realitāte
 • Zorro

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl