Pārsimt metru no slepkavības vietas atrasts iespējamo “killeru” nodedzinātais busiņš

8 komentāri

Mežaparkā, netālu no vietas, kur no rīta nogalināts maksātnespējas administrators Bunkus, atrasts nodedzis busiņš.

Mežā pie krematorijas atrodas nodegusi furgona tipa automašīna ar tentu, kas ir tieši tāda, kādu policija meklēja pēc slepkavības. Atliek vien minēt, vai slepkavas bija tentā vai automašīnā.

Izskatās, ka “killeri” pastrādāja slepkavību, tad aizbrauca uz mežu un nodedzināja busiņu. Tiek ziņots, ka pēc tam slepkavas esot skrējuši pāri dzelzceļam, iespējams, lai jauktu pēdas.

Pie nodegušā busiņa sastaptais liecinieks Pjotrs stāstīja, ka redzējis, kā auto dedzis, dzirdējis kaut ko sprāgstam. Pēc viņa teiktā furgons atradies vairākas dienas dzelzceļam otrā pusē un tentam bijusi sarkana krāsa.

Jau ziņojām, ka šodien Rīgā, pie Brāļu kapiem, plkst. 8.40 notikusi slepkavība. “TV3 Ziņas” no slepkavības vietas ziņoja, ka satiksme ir slēgta, autovadītāji ir neapmierināti, bet policistiem ir jādara savs darbs.

Izskan versija, ka apvidus automašīna ir braukusi pa Aizsaules ielu, kad no pretimbraucošā auto sākts šaut no automāta. Uz apvidus auto loga ir redzamas vairākas ložu pēdas.

Pie Rīgas Brāļu kapiem trešdienas rītā noslepkavots maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.