“Parex” sliktās daļas vadība atskaitās: valsts nav atguvusi 476 miljonus eiro

2 komentāri

Valsts joprojām nav atguvusi 476 miljonus eiro no savulaik “Parex” bankā ieguldītās naudas.

Par to liecina Privatizācijas aģentūras dati, kas šodien prezentēti Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijā, kur deputātiem atskaitījās tā dēvētās “Parex” sliktās daļas jeb “Reverta” vadība.

“Reverta” kopumā atguvusi 740,3 miljonus eiro jeb 66% no atstātajiem aktīviem. Valsts no tā dažādos maksājumos ir saņēmusi 670 miljonus eiro. Visticamāk, neko daudz vairāk atgūt neizdosies, jo “Revertā” palikušo aktīvu apjoms pašlaik ir ļoti neliels.

Solvita Deglava, “Reverta” valdes priekšsēdētāja

66% no atstāto aktīvu apjoma, ir vērtējams kā ļoti labs rezultāts. Šobrīd “Reverta” portfelī ir palikuši paši problemātiskākie aktīvi, ir palikuši aktīvi, kur aizņēmēji veic visradošākās un ilgstošākās pretdarbības.

Vladimirs Loginovs, “Privatizācijas aģentūras” vadītājs

Vēl būs kaut kādas naudas atgūšanas, bet tās droši vien nebūs ļoti lielas summas. Un kopumā visu naudu atgūt neizdosies.

Paredzēts, ka šā gada beigās “Reverta” darbību izbeigs. Maijā paredzēts panākt vienošanos ar potenciālajiem pircējiem par pēdējo aktīvu pārdošanu.

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

 • valdis
  +2 +2 0

  valdis

  un kas deva valsts naudu glābt banku,kura nolemta ,ku r viņš sēž vai cietumā par šo gadsimta afēristisko darījumu,jebkurā valstī būtu uz mūžu cietumā,KAS MAKSĀS,UN CIK KĀDREIZ KALPI UZVĀRIJĀS ,AR ŠO DARIJUMU.TAUTA SODĪS,JA TEMĪDAS NAV.
 • Eh
  0 0 0

  Eh

  Sociālajă budžetā naudas neesot.Lai ieskaita no pamatbudžeta vairākus gadus atpakaļ paņemto miljonu.Visas ekonomiskās analīzes ir nepareizas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl