Pārdaugavā 5 un 7 gadus veci puikas aiziet no mājām un apmaldās

Komentāri

Kādā ģimenē Rīgā, Pārdaugavā, aug divi puikas, kuri viendien būs lieli ceļotāji. Mazie brašuļi, kuri vēl nemaz neiet skolā, izdomājuši, ka bez vecāku uzraudzības mierīgi var pastaigāties Zasulaukā gar sliedēm un visur citur, kur vien acis rāda. Kāds jauns vīrietis bērnus paglābis no nosalšanas un lielām nepatikšanām.

Zasulaukā kāds vīrietis neraksturīgā situācijā pamanījis divus mazus bērnus – proti, 5 un 7 gadus vecus puikas bez vecākiem. Iztaujāti, zēni pastāstījuši, ka apmaldījušies un nezina, kurā virzienā ir mājas un nespēja nosaukt arī adresi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc neilga laika Valsts policijas dežūrdaļā saņemts zvans no kādas sievietes, ka viņai pazuduši divi bērni.

Pēc šā notikuma policisti devušies arī uz šīs ģimenes dzīvesvietu, lai paskatītos, vai sadzīves apstākļi ir atbilstoši sanitārajām un visām citām normām. Nekādi pārkāpumi netika fiksēti.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl