Komentāri

Vasarā viena no pieprasītākajām izklaidēm bērniem ir piepūšamās atrakcijas. Taču situācija piepūšamo atrakciju jomā ir satraucoša – tā pēc veiktajām pārbaudēm secinājis Patērētāju tiesību aizsardzības centrs.

Pārbaudot 12 piepūšamo atrakciju iekārtas, visos gadījumos konstatēti pārkāpumi. Četros gadījumos atrakcijas pat slēgtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piepūšamās iekārtas vairumā gadījumu bijušas ne vien nezināmas izcelsmes, bet arī stipri nolietotas – ar caurumiem, līdz ar to nenodrošinot nepieciešamo gaisa spiedienu. Tāpat komersanti atrakcijas mēdz novietot līdzās dažādiem šķēršļiem – kokiem, žogiem, betona konstrukcijām. Nereti tās vispār netiek nostiprinātas, kas ir vislielākais risks bērna traumatismam.

Apzinoties situācijas nopietnību, kā arī rūpējoties par patērētāju drošību, šīs nozares līderi ir apvienojušies un izveidojuši Latvijas drošu atrakciju asociāciju. Viņi apņemas informēt patērētāju, kuras atrakcijas ir drošas, tās aplīmējot ar speciālu atpazīstamības zīmi. Pašiem komersantiem būs atbilstošs drošības sertifikāts. Šis jauninājums gan taps vien nākamajā sezonā. Ieceri īstenot šovasar traucē dažādi juridiski šķēršļi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl