8 komentāri

Skaties.lv igauņu līdzstrādnieks Urmass Kanāls valdības gaiteņos noķēra Saeimas deputātu Imantu Parādnieku pēc tikko pieņemta valdības lēmuma atbalstīt izmaiņas likumā ”Par interešu konflikta novēršanu amatpersonu darbībā”, kas pieprasīs turpmāk ienākumu deklarācijā uzrādīt ne tikai radus, bet arī jebkuru personu, ar kuru ir kopīga saimniecība.

Parādnieks ar nožēlu atzina, ka nav zinājis par valdības plāniem skatīt šādu likumu. Viņš šo jautājumu pārrunāšot ar savu partijas biedru, tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču. Kā pozitīvu šāda likuma pienesumu Parādnieks minēja vienīgi iespēju uzzināt, ar ko kopā dzīvo ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Lai ietaupītu Valsts ieņēmumu dienesta resursus, Urmass Kanāls veica Saeimas deputātu un valdības locekļu ienākumu deklarāciju pārbaudi. Tā uzrādīja, ka laulāto draugu nav 29 Saeimas deputātiem, kā arī diviem ministriem. Jau pieminētajam Rinkēvičam un veselības ministrei Andai Čakšai. Šīs personas vajadzētu ļoti rūpīgi pārbaudīt, mudināja Kanāls.

TOP komentāri

 • we

  we

  Nevienu nepaarsteidz fakts, ka Saiemas deputaats nezin kaadi likumi tiek pienjemti? Vai tas nav tieshais deputaata darbs, atrasties savaa darba vietaa, zinaat par pienjemamajiem likumiem?
 • laura

  laura

  Nu gan Parādniekam kreņķi.Būs jāuzrāda viss harēms,bet vai anketā būs tik daudz vietas.Naķsies sarakstu pievienot atsevišķi.
 • dana
  +9 +8 -1

  dana

  reti pretīgs vīrietis,nesaprotu,ko tās piegulētājas viņā atradušas,ja nu vienīgi naudu....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl