Par Vienotības vadītāja amatu varētu cīnīties Smiltēns un Piebalgs

Komentāri
Par Vienotības vadītāja amatu varētu cīnīties Smiltēns un Piebalgs
FOTO: LETA

Partijai “Vienotība” būs jauns vadītājs. Pašreizējā partijas līdere Solvita Āboltiņa šodien paziņoja, ka atkārtoti nekandidēs uz politiskā spēka vadītājas amatu vasaras sākumā gaidāmajā Vienotības kongresā.

Ar paziņojumu Vienotības ilggadējā līdere nāca klajā pirms partijas biedru kopā apmeklētās izrādes Žanna d’Arka Dailes teātrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Solvita Āboltiņa, partijas Vienotība līdere

Es ticu, ka Vienotība ir nepieciešama Latvijai, un tieši tāpēc nevienu brīdi neesmu uzskatījusi, ka ir iespējama atdzimšana bez reālām pārmaiņām partijā, bez reālas partijas vadītāja nomaiņas, bez reālas rindu sakārtošanas. Un tieši tāpēc es neuzskatu un neesmu uzskatījusi par iespējamu kandidēt par valdes priekšsēdētāju nākamajās gaidāmajās kongresa vēlēšanās. Žanna d’Arka esot teikusi: “Es nebaidos ne no kā, tikai no nodevības. Es mīlu savu zobenu, bet vairāk par savu zobenu es mīlu savu karogu.” Un tieši tāpēc es palikšu kopā ar jums, lai kāda būtu Vienotības nākotne.

Par Vienotības vadītāja amatu varētu cīnīties Saeimas deputāts Edvards Smiltēns un bijušais eirokomisārs Andris Piebalgs, kurš šodien izrādes laikā sēdēja blakus Āboltiņai.

Vienotības biedri jauno vadītāju izraudzīsies partijas ārkārtas kongresā 4. jūnijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl