Par Vienotības vadītāja amatu varētu cīnīties Smiltēns un Piebalgs

Komentāri
Par Vienotības vadītāja amatu varētu cīnīties Smiltēns un Piebalgs
FOTO: LETA

Partijai “Vienotība” būs jauns vadītājs. Pašreizējā partijas līdere Solvita Āboltiņa šodien paziņoja, ka atkārtoti nekandidēs uz politiskā spēka vadītājas amatu vasaras sākumā gaidāmajā Vienotības kongresā.

Ar paziņojumu Vienotības ilggadējā līdere nāca klajā pirms partijas biedru kopā apmeklētās izrādes Žanna d’Arka Dailes teātrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Solvita Āboltiņa, partijas Vienotība līdere

Es ticu, ka Vienotība ir nepieciešama Latvijai, un tieši tāpēc nevienu brīdi neesmu uzskatījusi, ka ir iespējama atdzimšana bez reālām pārmaiņām partijā, bez reālas partijas vadītāja nomaiņas, bez reālas rindu sakārtošanas. Un tieši tāpēc es neuzskatu un neesmu uzskatījusi par iespējamu kandidēt par valdes priekšsēdētāju nākamajās gaidāmajās kongresa vēlēšanās. Žanna d’Arka esot teikusi: “Es nebaidos ne no kā, tikai no nodevības. Es mīlu savu zobenu, bet vairāk par savu zobenu es mīlu savu karogu.” Un tieši tāpēc es palikšu kopā ar jums, lai kāda būtu Vienotības nākotne.

Par Vienotības vadītāja amatu varētu cīnīties Saeimas deputāts Edvards Smiltēns un bijušais eirokomisārs Andris Piebalgs, kurš šodien izrādes laikā sēdēja blakus Āboltiņai.

Vienotības biedri jauno vadītāju izraudzīsies partijas ārkārtas kongresā 4. jūnijā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl