Par veļas žāvēšanu publiskās vietās var saņemt simtiem eiro sodu

Komentāri

Jau nepilnu nedēļu Rīgā pašvaldība ir atteikusies no noteikumiem, kas regulēja, kā būtu jāžāvē veļa daudzdzīvokļu māju balkonos. Noteikumi bija spēkā līdz 1. maijam, un pagājušā gada laikā galvaspilsētā fiksēti tikai trīs veļas žāvēšanas kārtības pārkāpumi. Tikmēr Ogres pašvaldība šādus noteikumus uzskata par noderīgiem un norāda, ka veļas žāvēšana var būtiski ietekmēt pilsētas vizuālo tēlu. 

Veļas žāvēšana daudzstāvu ēku balkonos ir ierasta lieta. Arī Ogrē var novērot, ka par spīti noteikumiem nevienu vien ēku rotā krekli, bikses, svārki vai kādi dvieļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LNT sastaptie iedzīvotāji atzīst, ka publiska veļas žāvēšana viņiem nav pa prātam. Pašvaldības pieņemtie noteikumi, kuri liek veļu žāvēt noslēptu, tā, lai garām gājējiem tā nebūtu redzama, pilsētnieku skatījumā ir atbalstāmi.

Žāvējot veļu redzamā vietā, ogrēniešiem jārēķinās ar iespējamu administratīvo protokolu. Tas var būt brīdinājums vai naudas sods, kas var sasniegt pat 350 eiro.

Veļas žāvēšanu regulējošie noteikumi Ogres novadā jau ir spēkā kopš 2010. gada. Tomēr šo gadu laikā pašvaldība ir izturējusies visai piekāpīgi un naudas sods nevienam veļas žāvētājam nav uzlikts.
.
Pašvaldības pārstāvis piebilst, ka noteikumi par veļas žāvēšanu ieviesti vienīgi tāpēc, lai uzlabotu pilsētas izskatu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl