Par tirgošanos “Positivus” un “Summer Sound” būs jāmaksā vismaz 100 eiro

Pievienot komentāru
Par tirgošanos “Positivus” un “Summer Sound” būs jāmaksā vismaz 100 eiro
Foto: Postimees / LETA

Tuvojoties festivālu laikam, arvien aktuālāka kļūst informācija arī par tirgošanos un ēdināšanu divu lielāko Latvijas mūzikas festivālu – “Summer Sound” un “Positivus” – tirdziņos.

Biznesa portāls db.lv noskaidrojis, ka “Positivus” katru gadu saņem daudz pieteikumu ar interesi tirgoties festivāla teritorijā, tomēr organizatori, rūpīgi atlasot, izvērtē katru pieteikumu un izvēlas tos, kas piestāv festivālam.

Vēl viens no kritērijiem ir tas, lai festivālā būtu pieejams iespējami plašs sortiments. Būtiska ir arī uzņēmēju reputācija, jo organizatoriem ir svarīgi, lai festivāla viesi saņemtu kvalitatīvu servisu.

“Positivus” festivālā uzņēmēji var pieteikties divās kategorijās – ēdināšanai un smukumlietu tirdziņā. Ja ar pirmo pakalpojumu jautājumu ir samērā nedaudz, tad smukumlietu tirdziņa atlases kritēriji ir sekojoši – dalībniekam ir jābūt smukumlietas ražotājam, proti, dalībnieks ir smukumlietas idejas autors un tās realizētājs. Izvērtējot pieteikumus, organizatori ņem vērā smukumlietu oriģinalitāti, piemērotību festivāla videi un noskaņai, kā arī tiek novērtēta dalība iepriekšējos festivālos.

Dalības izmaksas festivālā var atšķirties un ir atkarīgas no dažādiem faktoriem, piemēram, cik lielu platību uzņēmums teritorijā aizņem, vai nepieciešama elektrības padeve un citi faktori.

Tirgotājiem dalība festivālā “Positivus” var izmaksāt, sākot no 95 eiro + PVN. Summa iekļauj vienu vietu festivālā un dalību vienam cilvēkam. Iespējamais tirgošanās laukuma maksimums ir 600 kvadrātmetri.

Arī festivāls “Summer Sound” katru gadu aicina pasākumā piedalīties tirgotājus no Liepājas un citām Latvijas pilsētām, kuri parūpētos, lai katrs pasākuma apmeklētājs būtu paēdis un varētu iegādāties kaut ko aktuālu no pašmāju ražotajiem produktiem.

Šajā festivālā tiek ņemta vērā iepriekšējā pieredze, kvalitāte, preču piedāvājuma klāsta oriģinalitāte, kā arī atbilstība festivāla tēlam un atmosfērai.

Dalība festivālā kā tirgotājam izmaksā, sākot no 100 eiro līdz 850 eiro + PVN, atkarībā no tirdzniecības vietas izmēra (piemēram, dizaina lietu tirdziņa tirgotājiem maksimālā tirgošanās platība ir 3×3 metri), novietojuma festivāla teritorijā un piedāvātā pakalpojuma.

Ēdināšanas uzņēmumiem tiek piedāvāta divu veida platība – 5×5 metri vai 5×10 metri. Izmaksās ir iekļauta tirdzniecības vieta, elektrības pieslēgums līdz 6A (1kW), apgaismojums tirdzniecības vietā un trīs bezmaksas festivāla aproces darbiniekiem.