Par spīti parādiem, kosmētikas ražotājs Dzintars plāno attīstīt eksportu uz Ķīnu

Komentāri

Kosmētikas ražotājs Dzintars esot atguvies… Vismaz tā apgalvo uzņēmuma īpašnieks un vadītājs Iļja Gerčikovs, kurš ceturtdien, 10. novembrī, žurnālistiem izrādīja Dzintara ražošanas telpas. Dzintaram aizvien ir tiesiskās aizsardzības process un nenomaksāti parādi. Taču kosmētikas ražotāja vadība saka, ka, pateicoties lojālo pircēju atbalstam, viss būs labi, turklāt tiekot kalti arī jauni biznesa plāni.

Internetveikala izveide, Ķīnas tirgus apgūšana, sūtot uz turieni speciāli ķīniešiem radītus ādas kopšanas līdzekļus – antismoga kosmētiku. Arī pašmāju tirgū līdz gada beigām parādīsies jauni produkti. Par šādiem attīstības plāniem medijiem pavēstīja uzņēmuma Dzintars īpašnieks un vadītājs Iļja Gerčikovs.

Nokļūstot finansiālās grūtībās, Dzintars oktobrī ierosināja tiesiskās aizsardzības procesu. Pašlaik uzņēmums izstrādā rīcības plānu un cenšas optimizēt finanšu plūsmu. Neesot ne mazāko šaubu, ka kosmētikas uzņēmums atlabs.

Dzintara īpašnieks un vadītājs Iļja Gerčikovs:

Dzintars šodien pieturas pie senlaicīgiem uzskatiem nevis tāpēc, ka esam konservatīvi, bet tāpēc, ka tie ir sevi attaisno. 80% mūsu pircēju ir pastāvīgie. Un, kad ar mums, maigi sakot, valsts izrīkojās ne pārāk draudzīgi, negaidījām tik lielu atbalstu no mūsu pircējiem. Tas parāda, ka mēs visu darām pareizi.

Neprasmīgas vadības dēļ, bet gan tāpēc, ka krīzes gados kritās NVS valstu tirgus. Tā kā Dzintara galvenais uzstādījums esot augsta kvalitāte par pieejamu cenu, grūti arī esot konkurēt ar uzņēmumiem, kuri vairāk domājot par ienesīgumu un mārketingu, nevis preču kvalitāti.

Dzintara īpašnieks un vadītājs Iļja Gerčikovs:
Ir aizvainojoši, ka mums kā piemēru rāda citus uzņēmumus, kuri nemaksā nodokļus. Tā ir negodīga konkurence. Mums saka, paskatieties, kādi tam uzņēmumam panākumi! Bet agrāk vai vēlāk šie visi uzņēmumi bankrotēs.

Dzintars sola savas vērtības saglabāt un stāsta, ka pēdējā laikā pārdoto preču apjoms ir divkāršojies. Nupat kā izdota arī grāmata par Dzintara vēsturi un attīstību.

Uzņēmumam bija izveidojies parāds 3 miljonu eiro apmērā. Patlaban nomaksāta esot puse no tā.

Lasi vēl