Komentāri
Par spīti Ētikas komisijas aicinājumam Straujuma turpinās komunicēt Twitter
FOTO: LETA

Lai gan Vienotības Ētikas komisija aicinājusi savus biedrus atturēties no sociālā tīkla Twitter lietošanas, Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) apņēmusies turpināt komunicēt šajā sociālajā tīklā.

Straujuma šovakar savā Twitter kontā ierakstījusi, ka labprāt turpina ar saviem sekotājiem sazināties arī ar Twitter starpniecību. Ministru prezidentes preses sekretāre Aiva Rozenberga skaidroja, ka šis esot sveiciens premjerministres sekotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Straujumai patlaban tviterī ir 7343 sekotāji, un viņa līdz šim veikusi 853 ierakstus. Starp sekotājiem ir arī citu valstu amatpersonas. Viņa šajā vietnē ir kopš 2012. gada jūnija.

Drīz pēc Straujumas ieraksta viņai pievienojās arī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V), piebalsojot valdības vadītājas teiktajam.

Jau ziņots, ka vakar Vienotības Ētikas komisija, lemjot par jaunatnes organizācijas pārstāvja Jāņa Egliņa izslēgšanu no partijas saistībā ar viņa publiskajiem izteikumiem, aicināja partijas publiskos politiķus un amatpersonas atturēties no sociālā tīkla Twitter lietošanas.

Lasi vēl