Komentāri

Politiskā utopija – tā Saeimā raksturo portālā Manabalss lielu popularitāti iemantojušo iniciatīvu aizliegt ārzemniekiem iegādāties lauksaimniecībā izmantojamo zemi.

Lai to īstenotu nepieciešams organizēt divus referendumus, vispirms Latvijā, bet tad visa Eiropas Savienībā (ES) un grozīt savienības iestāšanas nosacījumus, kas aizliec ierobežot zemes tirgu. Iniciatīvas autors, politiķis Armands Krauze gan tic, kas tas ir paveicams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd viens no ZZS līderiem, un premjera parlamentārais sekretārs Armands Krauze iniciatīvu aizliegt ārzemniekiem iegadāties lauksaimniecības zemi, iesniedza pirms divarpus gadiem, kad viņš vēl nebija pat Saeimas deputāts.

Iniciatīvu parakstījuši vairāk nekā 10 000 zemnieku. Krauze atzīst, ka iniciatīvu nevar īstenot, nesaskaroties ar Birbeles sankcijām, tāpēc aicināja bezprecedenta soli, organizēt divus referendumus, vispirms Latvija un tad ES, lai panāktu iestāšanās līguma nosacījumu maiņu.

Ja pat pieņemtu, ka Latvija referendums par zemes tirgošanas aizliegumu ārzemniekiem izdodas, Eiropa tā organizēšanai būtu jāsavāc 2 miljoni parakstu. Vairums Krauzes kolēģu atzina, ka tā vairāk izskatās pēc politiskas utopijas.

Jāpiebilst, ka Krauzes iniciatīvu neatbalsta arī premjers Māris Kučinskis.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl