Par Saeimas atsaukšanas ierosināšanu parakstījušies vismaz 20 000 cilvēku

Kopš piektdienas, kad sākās parakstu vākšana 13. Saeimas atsaukšanas ierosināšanai, par šo iniciatīvu portālā “Latvija.lv” parakstījušies nedaudz vairāk kā 20 000 cilvēku.

Atpakaļ uz rakstu

34 komentāri

 • Kaspars Lielais

  Kaspars Lielais

  Jābalso Ir par atlaišanu. Kā netur solījumus tas ir viens bet kā nosopļaujas uz likumiem, tā ir jau vissatļautība. Tādiem varu nedrīkst dot. Būs tikai sliktāk.
 • Jānis Sprukulis

  Jānis Sprukulis

  Apmēram 20000 cilvēku līdz šim ir atzinuši, ka ir idioti, deģenerāti! :D
 • Sintija Stāmere

  Sintija Stāmere

  Vācam tik parakstus, šos atlaidīs, izmaksas nereālas summas kompensācijās, tad pēc pāris mēnešiem šie būs atpakaļ tajos pašos vai citos krēslos! 🤦‍♀️👏👏👏Jāmaina ievēlēšanu kārtība, neprati strādāt, otras iespējas nav!
 • pensionāre

  pensionāre

  Kur var normāli parakstīties pret šiem neliešiem,mēs esam 8 cilvēku kopums-radi,pensionāri.
 • Godīgais ģirģens defacto samelojās!!! Ai ai ai!!! Kauns, ka esi mans skolasbiedrs, kaimiņš!!!

  Godīgais ģirģens defacto samelojās!!! Ai ai ai!!! Kauns, ka esi mans skolasbiedrs, kaimiņš!!!

  ...
 • Viktorija Vahtere

  Viktorija Vahtere

  Lai kas mainītos politikā, jāmainās pašai tautai. Cik cilvēki brēca, kas par valdību. Izlaupa valsti utt. Bet kad tiek valdībā, tā viss. Paši paliek, par alkatīgiem zemiskiem radījumiem. Kas domā, tikai par sevi un sev tuvākajiem. Tā kā vai, tas ko mainīs. Lielas cerības neloloju😏
  • Ivars Umbraško

   Ivars Umbraško

   Es teiktu- kāda tauta tādi deputāti.... Deputāti ir tautas spogulis, lai cik tas nepatīkami būtu.
  • Ivars Umbraško

   Ivars Umbraško

   Vēl viens- kurš gribēs no godīgiem, normāliem iet politikā ja nākamā dienā pēc vēlēšanām tauta viņus sāk apliet ar samazgām ?
  • Viktorija Vahtere

   Viktorija Vahtere

   Ivars Umbraško kurš tad godīgu aplies ar samazgām🤔
 • Andis Prieditis

  Andis Prieditis

  Labāk būs tad, ja sūdainas dakšas dirsā šiem iebāztu... Nesaprotu un visi šie parazīti dzīvo uz mūsu maksātie nodokļiem...
 • Zenta Klaipa

  Zenta Klaipa

  Ja netiks mainīta vēlēšanu sistēma,nekas nevar mainīties,par to vajadzētu vākt parakstus🤔
  • Agris Pētersons

   Agris Pētersons

   Zenta Klaipa Pilnīga taisnība. Jāmaina arī vecuma ierobežošana līdz 50 gadiem
  • Ivars Umbraško

   Ivars Umbraško

   Par kādu vēlēšanu sistēmas maņu iet runa ? Par bezpartiiskajiem kandidātiem iet runa ? Tad tas jau būs kā pirms Ulmaņa apvērsuma- klaja politiskā prostitūcija, visas balsis tika pirktas uz nebēdu.....
   Man viens piedāvājums kam nav vajadzīgi mainīt vēlēšanu sistēmu vai satversmi. Cik es zinu mūsu valstī vadīt auto alkahola vai narkotisko vielu ietekmē ir aizliegs, tad kāpēc deputātiem pieņemot lēmumus, kas ietekmē miljonus to drīkst darīt ? Es to nesaprotu, tāpēc būtu pareizi pirms nodot zvērestu deputātam jāiziet psihiatrisko pārbaudi + katrus 3 mēnešus jāpārbaudās vai organismā nav konstatējamas narkotiskās vielas, cik zinu narkotiskas var atrast arī ļoti sen ja lietojis. Ja tiek konstatētas narkotiskās vielas, tad automātiski tiek zaudēts mandās.
  • Lucija Brakovska

   Lucija Brakovska

   Sita saeima jau nu nekadus velesanu likumus nemainis....tapec vajag speku kas to izdaris....
 • Kaspars Kadaks

  Kaspars Kadaks

  Vajag ņemt vērā vienu lietu...Patreiz ir parakstu vākšanas sākums. Tātad nogaidoša situācija, un neviens tūlīt ar savu kandidatūru pa pasauli nebļaustīsies. Resp. notikumiem pa priekšu skriet būtu muļķīgi. Tad jau , kad paraksti tuvosies 150 000, varam gaidīt pirmās kandidatūras. Tagad pļērkt, ko liks vietā, ir vairāk nekā muļķīgi.
  • Kaspars Kadaks

   Kaspars Kadaks

   Neviens nav gaišreģis, lai jau tagad pateiktu, ka vietā nāks Žanis F., vai Miķelis L., vai Felikss O., vai Oļģerts Z., utt.....
   Tiem prasītājiem, ko liks vietā, iesaku biki ar galvu sākt domāt.
  • Lindiš Nepa

   Lindiš Nepa

   Kaspars Kadaks Nu bišk vajag ne tikai ar galvu padomāt, bet arī likumiņus zināt! Jo, partijai, kura vēlas piedalīties Saeimas vēlēšanās, ir jābūt reģistrētai gadu pirms vēlēšanām un ar 500 biedriem 🤔 Pie tam, mums jau ir pieredze ar Saeimas atlaišanu- kurš tad tas "jaunais" parādījās ar savu kandidatūru, kurš iepriekš "nebļaustījās"?
 • Мартин Церусс

  Мартин Церусс

  Ja un pēc tam vajag salasīt sakarīgus cilvēkus kas mums kalpos. Protams sistēma ies atkal pret mums bet mēs nepadosamies

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!