Komentāri

Turpmāk bargāk sodīs par militāru vai finansiālu iesaistīšanos starptautiskos bruņotos konfliktos. Valdība šodien atbalstīja grozījumus Krimināllikumā, kas paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem personām, kas ārvalstīs piedalās separātiskā vai teroristiskā bruņotā konfliktā. 

Tāds pats sods sagaidīs tos, kas vāks finansiālu vai mantisku palīdzību separātiskas varas un tās kaujinieku atbalstam, kā arī tos, kas vervēs, apmācīs un nosūtīs personas, lai tās piedalītos šādā prettiesiskā karadarbībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmaiņas likumā rosināja gan Krievijas agresija Ukrainā, gan nesenie traģiskie notikumi Francijā, un tās pieņemtas ar domu stiprināt Latvijas valsts un sabiedrības drošību.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl