Par NEPLP priekšsēdētāju ievēlēta Aija Dulevska

Komentāri
Par NEPLP priekšsēdētāju ievēlēta Aija Dulevska
FOTO: LETA

Pirmdien, 4. janvārī, par Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāju ievēlēta Aija Dulevska, vēsta TV3 Ziņas.

Dulevska iepriekš norādīja, ka būtu gatava uzņemties NEPLP priekšsēdētāja amata pienākumus, jo ir veikusi šā amata pienākumus pēdējo pusgadu.

Amatam bija pieteikta arī NEPLP locekle Dace Ķezbere.

NEPLP iepriekšējais priekšsēdētājs Dimants priekšsēdētāja amatam pieteicis Ķezberi. Dimants skaidroja, ka gadījumā, ja par priekšsēdētāju kļūs Ķezbere, tas paredzētu mazāk izmaiņu līdzšinējā atbildības sadalē. Dimants uzskata, ka padomei jāturpina darbs līdzšinējā atbildības jomu sadalījumā, lai iesāktajiem darbiem ir pēctecība.

Kā ziņots, Administratīvā rajona tiesa 23. decembrī apmierināja bijušā NEPLP priekšsēdētāja Dimanta prasību un atcēla Saeimas lēmumu par viņa atbrīvošanu no padomes locekļa amata.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl