Par neatļautu darbību soda Knauf un Norgips

Komentāri

Konkurences padome piemērojusi sodu uzņēmumam Knauf un Polijas uzņēmumam Norgips – kopā 1,6 miljoni eiro par dominējošā stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, izplatot būvmateriālus.

Knauf ir lielākais ģipškartona ražotājs Baltijas valstīs – tas ir noslēdzis līgumu ar uzņēmumu Norgips, kas gatavo produkciju izplata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saviem klientiem – lielākajiem būvmateriālu mazumtirgotājiem – Knauf un Norgips piemērojuši lojalitāti veicinošu atlaižu sistēmu, kas ierobežoja mazumtirgotāju iespējas izvēlēties citus piegādātājus un kavēja citu uzņēmumu ienākšanu tirgū.

Tāda atlaižu sistēma liegusi tirgū ienākt citiem rīģipša izplatītājiem, kas, iespējams, ir ietekmējusi arī tirgū nopērkamā ģipškartona cenu. Vai patērētāji ir pārmaksājuši – tas vēl tikšot pētīts.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl