Par neatļautu darbību soda Knauf un Norgips

Komentāri

Konkurences padome piemērojusi sodu uzņēmumam Knauf un Polijas uzņēmumam Norgips – kopā 1,6 miljoni eiro par dominējošā stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, izplatot būvmateriālus.

Knauf ir lielākais ģipškartona ražotājs Baltijas valstīs – tas ir noslēdzis līgumu ar uzņēmumu Norgips, kas gatavo produkciju izplata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saviem klientiem – lielākajiem būvmateriālu mazumtirgotājiem – Knauf un Norgips piemērojuši lojalitāti veicinošu atlaižu sistēmu, kas ierobežoja mazumtirgotāju iespējas izvēlēties citus piegādātājus un kavēja citu uzņēmumu ienākšanu tirgū.

Tāda atlaižu sistēma liegusi tirgū ienākt citiem rīģipša izplatītājiem, kas, iespējams, ir ietekmējusi arī tirgū nopērkamā ģipškartona cenu. Vai patērētāji ir pārmaksājuši – tas vēl tikšot pētīts.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl