Par neatļautu darbību soda Knauf un Norgips

Komentāri

Konkurences padome piemērojusi sodu uzņēmumam Knauf un Polijas uzņēmumam Norgips – kopā 1,6 miljoni eiro par dominējošā stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, izplatot būvmateriālus.

Knauf ir lielākais ģipškartona ražotājs Baltijas valstīs – tas ir noslēdzis līgumu ar uzņēmumu Norgips, kas gatavo produkciju izplata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saviem klientiem – lielākajiem būvmateriālu mazumtirgotājiem – Knauf un Norgips piemērojuši lojalitāti veicinošu atlaižu sistēmu, kas ierobežoja mazumtirgotāju iespējas izvēlēties citus piegādātājus un kavēja citu uzņēmumu ienākšanu tirgū.

Tāda atlaižu sistēma liegusi tirgū ienākt citiem rīģipša izplatītājiem, kas, iespējams, ir ietekmējusi arī tirgū nopērkamā ģipškartona cenu. Vai patērētāji ir pārmaksājuši – tas vēl tikšot pētīts.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl