Par NBS komandieri apstiprināts Leonīds Kalniņš

Komentāri
Par NBS komandieri apstiprināts Leonīds Kalniņš
Foto: LETA

Saeima šodien Nacionālo bruņoto spēku komandiera amatā apstiprināja ģenerālmajoru Leonīdu Kalniņu. Par viņa apstiprināšanu amatā balsoja 88 deputāti, neviens neatturējās un nebija pret.

Viņš iepriekš Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē solīja nevis pārmaiņas, bet pārmantojamību, turpinot sava priekšgājēja uzsāktos darbus. Leonīds Kalniņš komisijas sēdē arī akcentēja, ka Nacionālie bruņotie spēki pie obligātā militārā dienesta atgriezties neplāno. Taču uz priekšdienām pastiprināta uzmanība gan tiks pievērsta Zemessardzes kaujasspēju stiprināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Leonīds Kalniņš

Leonīds Kalniņš bruņotajos spēkos dien kopš 1997. gada. Dienestu viņš sācis Zemessardzes 51. bataljonā, pēc tam iecelts par Izlūku mācību centra komandieri. Savu karjeru bruņotajos spēkos turpinājis dažādos amatos, bet šā gada 26. augustā stājies Apvienotā štāba priekšnieka amatā.
NBS Apvienotā štāba priekšnieks absolvējis Augstākā komandējošā sastāva kursu Baltijas Aizsardzības koledžā Igaunijā, kā arī Vadības un ģenerālštāba virsnieka kursu ASV Armijas vadības un ģenerālštāba koledžā.

Kalniņš Irākā 2006. gadā ASV vadīto koalīcijas spēku operācijā bija Latvijas kontingenta komandiera vietnieks/multinacionālās divīzijas štāba plānošanas daļas priekšnieka vietnieks.

25. oktobrī Nacionālās drošības padome pieņēma zināšanai Nacionālo bruņoto spēku komandiera, ģenerālleitnanta Raimonda Graubes iesniegumu Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, kurā NBS komandieris lūdz viņu atvaļināt no amata pirms pilnvaru termiņa beigām.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl