Par lietus ūdens novadīšanu Rīgas ūdens iekasē 27 000 eiro mēnesī

1 komentārs

Pirmie rēķini, kuros norādīta atsevišķa samaksa par lietus ūdens novadīšanu, galvaspilsētas iedzīvotāju pastkastītēs parādījās vasaras vidū. Toreiz daudzi par šādu nodokli bija šokēti. Arī tagad valda pārliecība, ka maksa par lietus ūdens novadīšanu nav godīga, bet citi atzīst, ka tam nepievērš vērību.

Janīna, rīdziniece

Es domāju, ka tas nav normāli, tad jau iznāk, ka vajag uzlikt nodokli, ka mēs elpojam gaisu, ja lietus jau par lietus un sniega ūdeni, tas ir kaut kāds…, nezinu, kā tas ir pasaulē, bet tad jābūt visam perfekti, nevis kā pie mums, redziet, kas te ir – peļķes un dubļi.

Uzņēmumā Rīgas ūdens skaidro, ka par iekasēto maksu tiekot uzturētas ūdens novadīšanas sistēmas. Vidēji daudzdzīvokļu nama dzīvokļa īpašniekam šī summa mēnesī ir aptuveni eiro 50.

TOP komentāri

  • archiks
    0 0 0

    archiks

    Nabaga Rīdzenieki,tas Ušakovs vinus čakarē kā grib,driz prasīs lai maksā arī par gaisu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl