Par lietus ūdens novadīšanu Rīgas ūdens iekasē 27 000 eiro mēnesī

1 komentārs

Pirmie rēķini, kuros norādīta atsevišķa samaksa par lietus ūdens novadīšanu, galvaspilsētas iedzīvotāju pastkastītēs parādījās vasaras vidū. Toreiz daudzi par šādu nodokli bija šokēti. Arī tagad valda pārliecība, ka maksa par lietus ūdens novadīšanu nav godīga, bet citi atzīst, ka tam nepievērš vērību.

Janīna, rīdziniece

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Es domāju, ka tas nav normāli, tad jau iznāk, ka vajag uzlikt nodokli, ka mēs elpojam gaisu, ja lietus jau par lietus un sniega ūdeni, tas ir kaut kāds…, nezinu, kā tas ir pasaulē, bet tad jābūt visam perfekti, nevis kā pie mums, redziet, kas te ir – peļķes un dubļi.

Uzņēmumā Rīgas ūdens skaidro, ka par iekasēto maksu tiekot uzturētas ūdens novadīšanas sistēmas. Vidēji daudzdzīvokļu nama dzīvokļa īpašniekam šī summa mēnesī ir aptuveni eiro 50.

TOP komentāri

  • archiks
    0 0 0

    archiks

    Nabaga Rīdzenieki,tas Ušakovs vinus čakarē kā grib,driz prasīs lai maksā arī par gaisu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl