Par Latvijas prezidenta amatu sola cīnīties trīs pretendenti. Labākās izredzes – Levitam

Cīņā par Valsts prezidenta amatu piedalīsies, visticamāk, trīs pretendenti. Valdības koalīcijas pārstāvji augstajam amatam šodien oficiāli izvirzīja Eiropas Tiesas tiesnesi Egilu Levitu, savukārt Zaļo un zemnieku savienība amatam piedāvā tiesībsargu Juri Jansonu. Savu kandidātu sola virzīt arī partijas “KPV LV” iekšējie opozicionāri. Vislabākās izredzes saņemt Saeimas vairākuma atbalstu ir Levitam, lai arī viņa ievēlēšana vēl nav droša.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Silvija Bičkova

  Silvija Bičkova

  Skaidrs, ka jau paši izlēmuši! Es esmu par Jansona kungu!
 • Es

  Es

  Mīkstie deputāti sabijās no Kramiņa, mediji jau arī vairāk neko netaksta. Skumji, bet nu tas jau bija gaidāms, tautai vajag kādu ļooti spēcīgu grūdienu, lai beidzot apvienotos pret šo šakāļu bandu. Un ne jau mūsu deputāti ko nosaka, viņi tikai izpilda norādes no augšas, nepaklausot kāda norādījumu pazaudēsi iesildīto krēslu, kur tik labi un ērti. Viņiem nevajag, lai valsti vada cilvēks ar mugurkaulu, bet vajag marioneti. Ceru, ka kaut ko sapratāt no mana savārstījuma. Milijons domu galvā.
 • S

  S

  Diez, kurā brīdī laidīsies no amata un atbildības Šmits.Varbūt viņš varbūt domā, ka prezidents ir tikai goda nosaukums.Vai viņš ar saviem darbiniekiem ārzemniekiem uz kuģiem ir norēķinājies vai cer to kā amatpersona kaut kā nomuļīt?
 • V2

  V2

  премьер американец, президент еврейский ставленик, оба почти всю сознательную жизнь прожили за границей. оба коренные жители латвии и оба знают что надо стране. вот где страна дебилоидов
  • JĒRMALNIEKS

   JĒRMALNIEKS

   Bij laiki,kad boss bij no Grūzijas,bij laiki kad no Ukrainas,nesen bij bosene no Kanādas un premjers no Marsa!
 • bauris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!