Komentāri
Par homofobiskiem izteikumiem kritizētā Priede aptur darbību Vienotībā
FOTO: SCANPIX

Līdzšinējā Vienotības Kandavas novada nodaļas vadītāja un pašvaldības deputāte Inga Priede šodien informēja politiskā spēka valdi, ka uz laiku aptur savu darbību partijā.

Vienotības valde vakar pauda, ka asi nosoda Priedes izteikumus vietnē Twitter. Politiskā spēka valde izteica Priedei stingu aizrādījumu un aicināja sniegt skaidrojumu par saviem izteikumiem partijas Ētikas komisijai. Vienotības valde plāno sagaidīt Ētikas komisijas lēmumu un tad lemt par turpmāko rīcību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka Priede pagājušajā nedēļā vietnē Twitter, runājot par politiķes Ilzes Viņķeles (V) darbību, pauda: “Viena joma jau bija un… tikai homoseksuālu likums prātā, par kuru laukos visi šokā.” Diskusija turpinājās, un, atbildot uz tvītu par to, ka homoseksuāli cilvēki “bēg uz ārzemēm, kur homofobija nav norma”, Priede rakstīja: “Paldies Dievam! Vācieši savulaik izšāva. Uzlabosies dzimstība.”

Priedes izteikumi izpelnījās nosodījumu un kritiku, arī starp Vienotības biedriem. Pēc tam Priede savus tvītus izdzēsa.

Vēlāk Priede izsūtīja partijas biedriem vēstuli, kurā apgalvoja, ka viņas izteikumi pārprasti. Viņa atvainojās tiem, kas izteikumus pārprata, un arī atsauca sevi no darba partijas valdē. Uz to brīdi līdzšinējās Vienotības valdes pilnvaru termiņš gan bija beidzies, un 6. decembrī tika ievēlēta jauna partijas valde, kurā uz darbu Priede nekandidēja.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl